Prosinec 2013

Black Veil Brides Interview #7 Andy Biersack

31. prosince 2013 v 14:56 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
:DDDDDD. Konečně jsem našla Interview s Bryanem Starsem! Opět sranda jako vždy. :DDD

Nezapomenu. 1. Část.

28. prosince 2013 v 20:01 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Více dílovky
Napsala jsem další příběh. Tentokrát to, ale není nic s Black Veil Brides. Přesto doufám, že jsi to přečtete. Nevím kolik bude mít částí, ale zatím mám rozepsané další dvě části z pohledu jakoby dívky. Možná bude i chlapcův pohled! To uvidím jak se mi bude chcet! :D. Ne dělám si srandu. :D. Podle komentářů samozřejmě.

PS: Pěkné čtení přeji a komentík potřebuji. Kvůli pokračování! :DD.


Nezapomenu.‎ 1. Část.

Chlapec a dívka spolu na prahu její ho domů stáli a šťastně se obíjmali. ,,Miluju tě", Řekl jí. Řekl jí to s takovou váhou, že to snad nebylo možné! ,,Miluju tě", odpověděla mu. Šťastně se na sebe usmáli a poté se políbili. Ale, ani jeden z nich netušil, že to to políbení je jejich poslední...
,,Ahoj" , řekl mladík, když odcházel. Dívka na to nic neodpověděla a jen se usmála. A pozorovala jeho mizející záda.
***
Ráno se probudila. se šťastným úsměvem na rtech. Nemohla se dočkat na večer, protože měla schůzku se svojí drahou polovičkou.
Zrovna si chystala snídani a v tom se ozval domovní zvonek. ,,Jdu tam"", řekla a už se hnala ke dveřím. Otevřela a ve dveřích stál muž s černou obálkou a růži v ruce. ,,Dobrý den, jste Alex Císařová", Optal se jí muž.
,,Ano"
,,Tak toto je pro vás, řekl a nastavil k ní růži s dopisem.
,,Nashle", řekl a odešel. Dívka zavřela dveře a se zájmem se dívala na černou obálku na které bylo napsáno. ,,Pro tebe". Dívka s růží i dopisem šla do svého pokoje. Sedla si na postel a růži položila vedle sebe na polštář. V rukou držela dopis. Teď se na ten dopis dívala se s hrůzou. Bála se tož co v něm bude napsáno, ale nakonec ho se strachem otevřela. Vytáhla bílý papír
Milá Alex.
Miluji tě, miluju tě víc než vlastní život. Vždycky, když se na tebe podívám.
Nebo na tebe jen pomyslím. Srdce se mi rozbuší. Můj život bez tebe nebyl život, Byl bez významný.
Ale došla jsi ty a dala mi ne jen lásku, ale taky smysl proč tu být, proč vůbec žít!
Miluji tě víc než svůj život. Jsi jediná která ukradla mé srdce
A za to jsem ti moc vděčný. A proto se na mě nezlob za to co jsem udělal.
Miluji tě.
Nezapomeň na mě.
Dívka dočetla poslední slova a dopis položila.
***
Ztrácím se! Srdce plné naděje! je teď bezbrané!
Potřebuju tě! Ten dopis! Písmena napsaná.
Třesoucí se rukou jsi to psal.
Jedno písmeno jedno slovo.
Jedna čárka Jeden jediný cit!

(LÁSKA)

Díry v dopise Jsou díry ve tvém srdci.
Ty jsi to vzdal a nebojoval.
Ta slova nekonečná!
Srdce bojící pro ti sobě.
On chtěl bojovat.

(Válka srdcí)

Věděla jsem, žila jsem!
Dopis který jsi psal! Dopis, který si mi dal.
Byl plný bolestí a trápení!
On chtěl bojovat, ale ty jsi to zavrhl! To ty jsi to vzdal.
Proč jsi to udělal?

(Žila jsem)

Ztrácím se! Srdce plné naděje!
Potřebuju tě! Ten dopis! Písmena napsaná.
Třesoucí rukou jsi to psal.
Jedno písmeno jedno slovo.
Jedna čárka Jeden jediný cit!
***
Po cestě do školy přemýšlela. Měla strach. Protože na tom dopise ji něco znepokojovalo, ale sama nevěděla co. Došla před školu a čekala. Na ně ho.
Najednou se ozvala strašná rána a troubení aut a křik ostatních studentů. Dívka se lekla a a běžela se podívat co se děje. Dav studentů stál u rozbitého auta, ale viděla tam ještě něco bezvládné tělo ležící na silnici. Procpala se mezi studenty.
A to co viděla jí zatavilo srdce. Bledá tvář, černé vlasy. Byl to její milovaný!
,,Pane bože, to ne. Ne to né!", vzlykala dívka, černé slzy plakala. Najednou si vzpomněla na ten dopis co od něj dostala spolu s černou růží. Došlo jí to. Byl to dopis na rozloučenou! Na to se rozplakala ještě víc. Klekla si k tělu, vzala ho za ruku. Bylo jí jedno, že hlouček studentů. Na ní kouká. Podívala se na jeho tvář. Oči zavřené, rty bezchybné. Tvář měl klidnou, smířenou se smrti. Dívka se sklonila k jeho rtům a naposledy je políbila a do ucha mu zašeptala : Miluji tě a nezapomenu na tebe, Petře.
Pokračování příště...

Upálení

28. prosince 2013 v 19:40 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Drabble
Nedávno jsem napsala takové malé drabble. Je to divný já vim! :DDD. Ale přesto jsem se rozhodla se s vámi o to podělit.

Zmítáš se ve lži. V bolestech. Ve vlastní krví. Prosíš ďábla který se nad tebou sklání o odpuštění. Myslíš na lásku kterou jsem ti dala. Ty jsi si val a roztahal. Ďábel se škodolibě dívá.
***
Oheň kolem tebe je. Dostává se k tobě blíž a ty jsi blíž k smrti. Ďábel se usmívá a masku si sundává. Zpod masky je tvář zničené dívky. Která se na toho nešťastníka dívá s lítostí, ale i nenávistí a slzou v oku. Mladík křičel z pna hrdla ,,Raven! Néééééééééééééééé!!!"
Oheň si ho vzal do svých spárů.
Dívka se smutně usmála a sama se upálila....

Andy Biersack Vlog 1, 2 (CZ subtitles)

28. prosince 2013 v 14:37 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
Našla jsem na youtube Andyho vlog s českými titulky! Vím, že je toz roku 2012, ale mě se to líbí je to vtipný. :).

1.


2.


Ashley Purdy singing!

28. prosince 2013 v 13:52 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
Ahojky lidičky! :D Našla jsem nedávno video kde náš Purdy Girl zpívá . A jelikož se mi to moc libí rozhodla jsem se to dát na blog. Zpívá opravdu krásně. :33333. A text(y) :3333 Jsou opravdu úžasné. No on je celý úžasný, že? :DD :333

Strach

27. prosince 2013 v 21:59 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  texty
Napadl mě další text! Tak jsem to sepsala a rozhodla se to sem dát! Napřed jsem váhala! Ale co Je to ku*va můj blog a já si sem můžu dát co chci a je jen na vás jestli si to přečtete nebo ne!

Mám pocit, nevím jestli jít a dál bojovat.
Nebo to všechno vzdát! Tohle bude jasný pád!
Mě tělo je nehybné na půlky zlomené.
A už nikdy to nebude stejné!

(Strach, strach, strach!)

Ptám se proč tu stát, proč bojovat!?
Oheň uvnitř mě je, zevnitř mě spaluje
Nenech ho vyhrát! Nemůžeš to vzdát!
Tvé srdce bije v rytmu bicí!

(Bojuj)

Postav se všemu, postav se strachu!
Klidně to zařvi , ale nedávej mu to co on chce
Nepoddej se mu! Postav se mu!
Jeden pohled do jeho očí!
A už cítíš jak to skončí!

(Skončí)

Mám pocit nevím jestli jít a dál bojovat.
Nebo to všechno vzdát! Tohle bude jasný pád!
Mě tělo je nehybné na půlky zlomené.
A už nikdy to nebude stejné!

(Nenech ho vyhrát!)

Dech se mi krátí! Strach se blíží!
Je u mě a bere si mě.
No tak bojuj! Nenech se zmást
Postav se pro ti němu!


Black Veil Brides - Unbroken

27. prosince 2013 v 19:59 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
Kluci z Black Veil Brides mě vělice potěšil tím, že k písni Unbroken dali lyric video. Kde si Black Veil Brides Army oblékli na sebe trika proti šikaně! Sama šikanu zažívám a věřte mi není to nic pěkného! A to vás šikanují jen kvůli tomu, že jsme jiní nebo mámě nějaké problémy! Stačí jen tak málo a už jste jejich oběť! Třeba jen , že jste trochu tlustí,být připoután na vozík! A chodit jen o berlích! Být starší než oni. Dělají si z vás srandu! A nebo, že si dělají srandu z vaší milované osoby! Která nedávno zemřela! Zmlátí vás někdy až do krve! No prostě chci říct, že stačí málo a už jste jejich oběť! Takže mě to od kluků opravdu velmi potěšilo! A tady je to video!
Opravdu povedené!


Proč Jinxx!!??

27. prosince 2013 v 18:40 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
Vypadá to, že náš Jinxx má přítelkyni! Vzpomínáte si jak podvedl tenkrát Sammi? (Jestli ne tak se podívejte sem) Jinxx dnes na Instagram přídal fotku s Ashley-Jade Morris. Vypadá to, že měli rande! Originál fotky:
Jinxx and Ashley- Jade Morris


Zdroj:


Starý blog!

27. prosince 2013 v 11:19 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other

Ahojte lidičky jen jsem vám chtěla říct, že toto je můj druhý blog! Ten první začal nějak blbout. Tak jsem jsi udělala nový! To jrn aby jste jsi nemyslely, že kopíruji povídky z jiného blogu. jak si to myslí někteří! Takže tady můj starý blog : http://black-veil-brides-die-for--you.blog.cz/


Pretend you but never stop loving! 2.

26. prosince 2013 v 22:07 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Pretend you but never stop loving!
Ahojte! Na dobrou noc jsem sem přidala další dílek.Doufám, že se vám bude líbit! Ale teď k kapitolce Andy si začíná uvědomovat, že mu Ash není lhostejný! Jinak kapitoly budou přibývat pomalu omlouvám se, ale nestíhám! Mám toho do školy hrozně moc! Dostali jsme toho moc! A já nemám ještě, ani jednu práci dodělanou! Takže musím pohnout!
PS": Jestli tady nebudou víc jak tři komentáře tak další díl nepřidávám! A jaký pak byl štědrý večer u vás!? Já naprosto skvělý až na pár slz! No jsem dostala mikinu a triko s Bring Me The Horizont!Black Veil Brides! Ashleyk tam vypadá úplně k sežrání!!! :DD Dam sem fotku! Sice je mi velké, protože je to panská velkost, ale co! :DD
No teď vám přeji pěkné čtení na dobrou noc! To abyste měli krásné sny! A koment prosím, udělá mi velkou radost!

2.

Andy seděl v lavici snažící se vnímat hodinu, ale moc dobře se mu to nedařilo jelikož pořád měl před očima ten úsměv, který mu pan učitel Purdy věnoval! Byl zmatený jeho mysl byla zmatená! Na co to sakra zase myslíš Biersack! Zařvalo na něj jeho vnitřní já. Je to tvůj učitel. A ještě chlap! Sakra Andrew probuď se ty přeci nejsi gay! Řvalo na něj dál. Andy byl tak zabraný do svých myšlenek, že jsi nevšiml prázdné třídy a učitele stojícího vedle jeho lavice. ,,Jsi v pořádku Andrew?", zeptal se a podíval se starostlivě na něj, Andy sebou polekaně trhl, když slyšel vyslovení svého jména z jeho rtů! Znělo to tak... Krásně! A zvuk jeho hlasu... Ne,ani na to nemysli Andrew! V hlavě se mu zase ozval ten protivný druhý hlas! ,,Ano jsem-jsem v pořádku", Řekl Andy. Sbalil si věci, hodil batoh na záda. ,,Nashledanou", řekl Andy a rychle vyšel ze třídy. Vytáhl rozvrh co měl v kapse a podíval se biologie teto předmět byl snad jediný, který Andy miloval! Došel do třídy a tentokrát si musel sednout do druhé řady, protože poslední řada byla úplně plná. Sedl si opět do prázdné lavice. Za nedlouho přišel učitel. Naštěstí Andyho nechtěl přesazovat jako při občance. Učitel vysvětloval novou látku. Andy pozorně poslouchal učitele. Ale sem tam nějaká myšlenka ohledně třídního učitele přece jen padla. Ať se Andy snažil sebe víc v hlavě měl pořád ten jeho úsměv, dokonale učesané vlasy. A jeho hlas, když vyslovil jeho jméno! No tak Andy přestaň na něho myslet rozumíš nebo ti nakopu tu tvojí fanfárovskoů prdel! Řeko Andyho egoistické já. Ach jo ty už jsi tu zase?! Zeptalo se Andyho pravě já. Ano jsem tu a budu tu pořád nebo spíše do té doby než se ti v té tvé palici rozsvítí to, ale asi nebude nikdy! No tak nemůžeš bějt přece zamilovanej do svýho učitela! Ale do něj nejsem zamilovanej! Hádalo se s nim druhé Andyho já. Že ne? Tak proč teda myslíš na ten jeho podle tebe nekrásnější úsměv na světě hm?! Nemyslím na něj! Ale jo! Ne! Jo a jo a jo! Andrew viděl jsi ho poprví v živozě. Vzpamatuj se proboha živýho! Andy rychle vyhnal své egoistické já. A snažil se soustředit na hodinu, ale štěstí mu bohužel nepřálo! Protože jen co se Andy vzpamatoval zazvonilo na konec hodiny.
***
Andy šel zrovna ze školy domů. Hlavě si pořád přehrával celý dnešní den. Jeho myšlenky se motali kolem Ashleyho Purdyho, kolem jeho samého. On nemohl být přeci gay! Vždyť přeci... Nikdy si na sobě nevšiml, že by ho přitahovali kluci. Nikdy neměl ten pocit, že..Že by byl prostě gay! Ne prostě..Prostě ne. Nemůžu být gay! Nechci jim být! Purdy se ti jen líbí nic víc! Na tom není nic špatného. Přesvědčoval sám sebe, ale stále víc selhával. Musel si sednout. Sedl si na obrubník a dal si hlavu mezi kolena, v zhluboka dýchal. Ne! To ne já přeci nemůžu být gay..Nemůžu být zamilovaný do svého třídního učitele! Nemůžu.. Opakoval si v mysli pořád dokola.Najednou se mu chtělo brečet. Několikrát zamrkal aby ty hnusné slzy zahnal, ale nepomohlo to. Andy se rozbrečel naplno. Nenáviděl pláč, protože to jasně ukazovalo jak moc je slabý! Nevěděl jestli brečel kvůli tomu, že je gay a nebo jestli kvůli tomu, že je nespíš zamilovaný do svého učitele! Andy zvedl hlavu a podíval se na zem hledal něco s čím by mohl praštit. Nic, ale nenašel jen nějaký ten malý kamínek. Potřeboval si na něčem vybít svojí zlost. Vzal jeden do ruky a hodil ho o proti zdi domu, který byl pár metrů od něj. Andy tam ještě chvíli takto seděl a přemýšlel. Když už se začalo stmívat rozhodl se jít domů. Ještě ho seřvou kde tak pozdě je. Šel všude bylo ticho. Nikde, ani živáčka potkal jen pár jemu neznámých tváří. Za chvíli byl u svého domu, odemkl si, přezul se. Svojí koženku pověsil na věšák. ,,Ahojte" zakřičel Andy do kuchyně.
,,Ahoj Andy. Kde jsi byl a jak bylo ve škole", zeptala se ho máma.
,,Jo dobrý. Byl jsem venku a táta není doma?"
,,Ne není", odpověděla mu máma trochu naštvaně.
,,Aha", povzdechl jsi Andy a šel jsi dát nahoru věci. Sedl si na postel a ponořil se zpět do svých myšlenek. Jeho mysl se opět zatoulala ke třídnímu učiteli! Myslel na jeho úsměv, černě havraní vlasy sahající mu skoro do půlky zad... Na jeho hlas! Když na toto všechno myslel musel se chtě-nechtě usmát! Jeho podvědomí si tak nějak začalo připouštět, že je homosexuál!
,,Andy večeře!", ozval se z dola Andyho mami hlas.
,,Už jdu", odpověděl jí na spět. Vydal se dolů. ,,Nachystej prosím na stůl", poprosila ho. Andy tedy nachytal na stůl dva talíře a posadil se ke stolu.Jeho máma mezitím donesla vlašák. Každý jsi nabral a přemýšlel o svém. V půlce večeře však jeho máma přetrhla ticho. ,,Jak bylo ve škole, co spolužáci", zeptala se ho. Jak mile padla řeč o škole vzpoměl si Andy na Ashleyho a trochu se pousmál. ,,Ale jo dobrý, šlo to"
,,Co učitelé? Jak se na tebe tvářili?", zeptala se ho a sjela ho pohledem a Andy pochopil, že myslí jeho malování a oblékání. Andy si vzpomněl jak vyváděla jeho mamka s otcem, když došel s obarvenou hlavou a s pearcingem ve rtů. A oblečený celý v černém. Nemohly jsi zvyknout, ale za nějakou dobu už to neřešili. ,,Nic mi neříkali", vrátil se zpět do reality Andy.
,,A, ani třídní ti nic neříkal"
,,Ne, protože ten byl sám namalovaný", řekl a v hlavě se mu zjevil Ashley s namalovanýma očima.
,,Počkej vy máte třídního nebo třídní?!"
,,Třídního", odpověděl jí pohotově Andy.
,,To jako fakt", zeptala se udiveně.
,,Jo, jmenuje se Ashley Purdy"
,,Není to spíš holčičí jméno. To je divné", konstatovala.
,,A jak vypadá", zeptala se ho. No jo žencká.Proletělo Andymu hlavou.
,,Černé vlasy, hnědé oči.Celkem vysoký, hubený", a krásný. Dodal v myšlenkách Andy.
,, Aha" Jen co Andy dojedl večeři, hodil talíř do dřezu, a vydal se nahoru.
,,Dobrou", řekl mamce.
,,Dobrou".Andy se vydal nahoru do koupelny. Osprchoval se a oblékl si trenýrky s Badmanem a pohodlné triko. A vydal se do pokoje uklidil si na posteli zhasl světla a s očekáváním na zítřek a s Ashleym po víčky spokojeně upadl do říše snů.

Lež

26. prosince 2013 v 10:35 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  texty
Toto je text písně, který jsem napsla! No a chtěla bych vedět co si o tom myslí ostatní! Kamarádka mi říkala, že by mi pomohla s melodi a já bych to zazpívala! Já sice umím na hudební nástroje! Umím na kytaru, klavír, kámoš mě uči na basovku! Je to celkem těžký, ale podle mě je to lehčí než na kytaru! Ale ona prostě líp. :DD Dobrý co? Zpět ke zpěvu. Upřímně nedovedu si to představit, protože podle mě zpívám naprosto valešně i, když jem chodila 3 roky a půl do sborů zpívat! No a dost bylo kecání o tom jak falešně zpívám! :DDD Hurá na text.

Lež

Mé srdce bije. Bije tak rychle, Tak splašeně!
Ten cit, který já cítím je stále větší a vetší!
Krok za krokem. Bloudím a myslím, že se zblázním.
Má strach! Že ti ublížím, že tě zraním.

(Srdce bije!)

Jeden dech, jeden pád! Jeden pitomý krok.
Všechno se sype! Ten jediný pohled.
Tolik pocitů, tolik marného čekání!
Mě srdce exploduje! Pod tím vším.

Lež za lží! Něco si nalhávám! Mám strach!
Zlomená křídla máš! Nemůžeš létat.
To já ti zlomila křídla! Ublížila ti.

(Nechtěla jsem promiň)

Chodím to tenkém ledě! Má pocit, že se propadám.
Poslouchej výkřiky naších srdcí!
Padá hvězda zlomená.

(Nechtěla jsem)

Lež za lží! Něco si nalhávám! Mám strach.
Zlomená křídla máš! Nemůžeš létat.
To já ti zlomila křídla! Ublížila ti.

Pocit roste! Ten pocit síly.
Oblbuje mi hlavu!
Cítím, že padnu! Cítím, že vybuchnu!

Lež za lží! Něco si nalhávám! Něco skrývám.
Křičím z plných plic. Umírám!
Srdce bije rychle, šíleně , splašeně.

Anděl to vzdal! prohrál boj s ďáblem.
Nic není tak jak má být! Nic není tak jak chci.
Bolest silná! To já vše zničila!

Nechala jsem tě stát v nekonečném dešti!
Můj anděli! Můj ochránce.
Nechala jsem tě padat!.

(Moc toužím)

Kapka deště dopadá na tvojí tvář.
To já jsem ten lhář.
Nechci ti ubližovat.

Nevím co mám dělat dál!
Jeden krok, jeden pohled, jedno dotknutí!

Dvě utonutí!


Smrt přichází

26. prosince 2013 v 10:14 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Básně
S touhle básní jsem na soutěži skončila na čtvrtém místě! A myslím si, že tato báseň je nejlepší jakou jsem kdy napsala! No posuďte sami.


Myslím, že každý si přejeme jednou zemřít...
Někdo se nemůže smrti dočkat, někdo se jí naopak bojí.
Bojí se toho, jaká ta smrt bude. Jiní se smrti nemohou dočkat, protože se těší na klid a odpočinek.
Ale, když opomenu tohle všechno. Každý jednou umřeme ať chceme nebo nechceme a ani nevíme jak ta smrt vypadá...


Smrt přichází

Jedna rána, jedna zkáza.
Rakev otevřená, rakev je nachystaná.
Jsem připravená zemřít.
Připravená na to, až můj čas příjde.

Ptám se kdy tato chvíle bude!
Kdy tato chvíle nastane
a odpočinku se mi dostane!

Slyším zvony znít.
Cítím smrt přijít.
Cítím, že takhle to má být.
Teď a tady umřít.
Není co ztratit.

Smrt se blíží pomalým,
ale jistým krokem.
S nataženou rukou ke mně došla.

"Pojď, je tvůj čas," řekla.
S úsměvem jsem ji přivítala a ruku jí podala.
Poté už nic neřekla a vedla mě ke konci mého
života.
Slzy

26. prosince 2013 v 10:02 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Básně
Moje další báseň!
Slzy
Stříbrná slza na zem padá.
Slza plná bolestí a utrpení.
Slza která nikdy nebívá sama.

Z tevého oka černá slza padá.
Brázdí si cestu po tvých tvářích.
Oči plné bolesti, utrpení a strachu.

Vše je pryč. Zeď kterou jsem postavyla teď padá..
Tvá slova jsou teď svatá.
Smrt je pro mě spása.

Slza z mého oka padá.
Pláčeš a do rukou nůž bereš...
Vzpomínka zůstává.

Smrtje pro mě zpása!


Happy Birthday ! Andy!

26. prosince 2013 v 9:40 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
Dnes je 26.12- A narozeniny má náš okouzlující Andy Biersack! Je mu krásných 23 let! No a kromě toho, že mu přeji to nekrásnější! Také bych mu chtěla poděkovat za to, že založil tak úžasnou kapelu Black Veil Brides! Protože tato kapela, jejich texty mi vždy pomohly! Když mi bylo nejhůř! Takže bych mu chtěla poděkovat za všechno! Za všechny rozhovory, fotky, písně, A slova útěchy! Ukázal mi svět, který jsem potřebovala vidět! ,,Takže ta tohle všechno ti moc děkuji a všechno nejlepší k tvým narozeninám Andy!"

Happy b. Andy.

Ty jediná!

23. prosince 2013 v 15:24 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Básně
Moc se mi teda nepovedla! Ale snaha se cení ne?! :). A je pro moje zlato! :*

Ty jedina!

Růže co tu rostla teď uschla!
To ty jsi ta růže! Co tu rostla!
Oni tě zlomili, oni ti ublížili!

Teď tu stojíš na pokraji šílenství!
Bez pohnutí! Probuď se hrozí ti utonutí!
Utápíš se v bolesti! Jsi na pokraji šílenství!

Přemýšlíš! Řešíš to řezáním!
Řízla si se párkrát. Přestaň s tým řezáním!
Neubližuj svým milovaným!

Ubližuješ svým jediným!
Neubližuj svatým!
Neubližuj řezáním!

Neubližuj si víc! Neubližuj, ani jedné žili!
Neubližuj mému srdci!
Neubližuj mé duši!

Mám tě ráda! Nechci aby sis víc ublížila!
Ty jediná si mi pomohla! Zachránila!
Ty jsi tu pro mě byla! Za to jsem ti vděčná!

Nebýt tebe nebyla bych tu!
Nežila bych tu! Umřela bych tu!
Ale díky tobě sem tu! A žiju!

Já sem tu pro tebe jako si tu byla ty pro mě!
Mé zlato, jediné! Zlomené!
Chci aby si opět oživla! Rozkvetla růže!!!

Ta co tu rostla!
Aby neuschla!
Aby si byla opět šťastná!

Bezstarostný život ti přeji!
Štěstí! velký!

A moc tě miluji!!!!