Crow

15. prosince 2013 v 20:24 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Ta tajemná
Andy:

Seděl jsem v lavici a díval se z okna. Bylo krásně. Slunce svítilo. A já musel trčet tady ve třídě plné kreténu. Holky které se chovají jako na myšlené pipky. Jedna z nich taková bloncka se vsadila spolu s další nějakou holkou. O to, která mě dřív sbalí. Z mých myšlenek mě probudil zvonek na přestávku. ,,Tuto látku bud příští hodinu zkoušet", řekl učitel matematiky těsně před tím než odešel. No bezva! A já nedával pozor. To se ti teda povedlo Biersack! Nachystal jsem jsi věci na další hodinu. A přesunul se do jiné učebny. Najednou se vedle mě ocitla jedna z těch namyšlených holek. ,,Hele Andrewj, nechtěl bys dneska večer zajít třeba do kina?", řekla a koketně se na mě usmála. ,,Mimochodem jmenuji se Andrew ne Andrewj. A nemám čas", odbyl jsem ji. A šel do učebny. Snad si nemyslela, že sní někam půjdu! A navíc kdo by šel na rande s někým, který neví, ani jak se jmenujete?!
***
Zrovna jsem šel ze školy, když v tom jsem uslyšel mňaučení malého kotěte. Šel jsem tedy za zvukem. Za pár minut jsem uviděl malé bílé kotě s černými flíčky. Bylo tak roztomilé! Chtěl jsem si ho pohladit jelikož já odjakživa miluji kočky.

Dřepl jsem si tedy před kotě a začal ho přivolávat. Jenže ono nic jen tam na chodníku tupě sedělo a čučelo na mě. ,,No tak! Čičí, pojď ke mě. Ono pořád nic a tak jsem k němu šel a opatrně ho zkusil pohladit. Nenechalo se a uteklo. A tak to šlo dál a dál. Až se nakonec nechalo ode mě pohladit. ,,No vidíš jak se ti to líbí", řekl jsem jí, když jsem uslyšel jak přede. Potom se ke mě začala i lísat. To mu jsem se smál vzal ji do náruče. Já vím, že jsem neměl, ale bylo to pro mě až moc velké pokušení! Po nějaké době jsem se rozhodl jít domů. Pustil jsem ji a vydal se domů. Najednou jsem uslyšel ťapky otočil jsem se a seděla zamnou ta číča. Ocásek měla nahoře. A jako by říkala já nic, já muzikant. Vzal jsem ji tedy do náruče a odnesl si ji domů. Sice nevím co tomu bude říkat otec, ale mě to bylo jedno. Bože ona byla tak roztomilá!

:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama