Moje rodina.

15. prosince 2013 v 20:17 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Ta tajemná
A máme tu první dílek mé povídky! Měla jsem tuto povídku na předešlém blogu, ale tak nějak mi přestal blog fugovat! Nešly mi titiž přidat další články a proto mám nový! Ten starý jsem si, ale bohužel zapoměla smazat! Takže kdyby jste náhodou narazili na dva různé blogy a stejné články tak je to ten můj!! No a komentář neuškodí! :D

Andy:

Je to pár dní co jsem se s taťkou a mojí mladší sestřičkou přestěhovali. A já měl dneska jít poprvé do nové školy. Upřímně jsem se vůbec netěšil. A kdo by se taky těšil, že? Líně jsem vstal z postele, vytáhl si nějaký to oblečení a vydal se do koupelny. Tam jsem si dal malou sprchu a vyčistil si zuby. Když jsem se oblíkla uslyšel jsem klepání na dveře. ,, Brácha dělej nejsi tu sám", zakřičela na mě Juli.
,,Ježíš jo ty taky nedovedeš chvílu počkat, že?", zakřičel jsem na ni
,,Chvíli vždyť jsi tam nejméně hodinu. Ty jsi horší než žencká" Na to jsem se jen usmál a učesal si své černé dlouhé vlasy. Trochu jsem si zvýraznil oči a koukl na sebe do zrcadla. Poté co jsem uznal, že už asi nic na sobě nezpravím jsem vyšel z koupelny. Juli tam stála s nabučeným výrazem ve tváři. Vypadala přitom tak roztomile. ,,Tak běž ty jedna osůbko" Pobídl jsem ji a šel se dolů nasnídat. Otec seděl za stolem a četl si noviny. ,,Dobré ráno". pozdravil jsem ho. Vzhlédl od novin směrem na mě. ,,Ahoj", usmál se, ale hned na to se zamračil. Včera jsem si totiž nechal udělat nový pearcing do rtu. Nic na to neřekl. Nachystal jsem si snídani a sedl si ke stolu. ,, Jo a Andy vzal bys prosím Juli dneska do školky ty a potom ji zase vzal ze školky domů?". Upřímně se mi nechtělo, ale nakonec jsem mu kývl jelikož jsem věděl jak to má těžké. Musí zastupovat obě rodičovské role. Zítra to bude totiž měsíc co máma umřela. Měla autonehodu. Na vážné zranění bohužel podlehla. Vrátil jsem se zpátky do reality. Koukl jsem se na hodiny. ,, A do prdele". Bylo 6:36 a to jsem měl hodit ještě Juli do školky.
,,Andy", řekl táta.
,,Juli už pojď!", zařval jsem. V tu ránu už Juli seběhla schody po dvou
,,A co snídaně", kvíkla.
,,Neboj oni ti tam něco pak dají, ale teď už pojď nebo to nestihnu do školy"
V předsíni jsem si nazul boty a posadil Jul na botník. UŽ- už jsem jí nazouval bílé malé tenisky, když v tom na mě zakřičela: ,,Andy, Já chci ty růžový"
,,Na tohle opravdu nemáme čas", řekl jsem. Udělala na mě ten pohled ala psího štěněte. A tak jsem jí nazul ty růžové tenisky. Při cestě do školky jsme museli trochu utíkat. Poté co jsem dal Juli do školky utíkal jsem rychle do školy. Aspoň získám nějakou tu kondičku. Za pár minut jsem doběhl ke škole a šel jsem do své třídy. Už jsem to tu trochu znal byl jsem se tu podívat dva dny po příjezdu sem. Vešel jsem do třídy. Všichni na mě koukaly, ale já si jich nevšímal a sedl si do zadní lavice u okna hodil batoh vedle sebe a koukal se z okna, když v tom přišel do třídy učitel. Všichni ztichli a sedli si na svá místa. Obrátil jsem tedy pozornost na učitele, který si sedl za stolek..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama