Pretend you but never stop loving! 2.

26. prosince 2013 v 22:07 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Pretend you but never stop loving!
Ahojte! Na dobrou noc jsem sem přidala další dílek.Doufám, že se vám bude líbit! Ale teď k kapitolce Andy si začíná uvědomovat, že mu Ash není lhostejný! Jinak kapitoly budou přibývat pomalu omlouvám se, ale nestíhám! Mám toho do školy hrozně moc! Dostali jsme toho moc! A já nemám ještě, ani jednu práci dodělanou! Takže musím pohnout!
PS": Jestli tady nebudou víc jak tři komentáře tak další díl nepřidávám! A jaký pak byl štědrý večer u vás!? Já naprosto skvělý až na pár slz! No jsem dostala mikinu a triko s Bring Me The Horizont!Black Veil Brides! Ashleyk tam vypadá úplně k sežrání!!! :DD Dam sem fotku! Sice je mi velké, protože je to panská velkost, ale co! :DD
No teď vám přeji pěkné čtení na dobrou noc! To abyste měli krásné sny! A koment prosím, udělá mi velkou radost!

2.

Andy seděl v lavici snažící se vnímat hodinu, ale moc dobře se mu to nedařilo jelikož pořád měl před očima ten úsměv, který mu pan učitel Purdy věnoval! Byl zmatený jeho mysl byla zmatená! Na co to sakra zase myslíš Biersack! Zařvalo na něj jeho vnitřní já. Je to tvůj učitel. A ještě chlap! Sakra Andrew probuď se ty přeci nejsi gay! Řvalo na něj dál. Andy byl tak zabraný do svých myšlenek, že jsi nevšiml prázdné třídy a učitele stojícího vedle jeho lavice. ,,Jsi v pořádku Andrew?", zeptal se a podíval se starostlivě na něj, Andy sebou polekaně trhl, když slyšel vyslovení svého jména z jeho rtů! Znělo to tak... Krásně! A zvuk jeho hlasu... Ne,ani na to nemysli Andrew! V hlavě se mu zase ozval ten protivný druhý hlas! ,,Ano jsem-jsem v pořádku", Řekl Andy. Sbalil si věci, hodil batoh na záda. ,,Nashledanou", řekl Andy a rychle vyšel ze třídy. Vytáhl rozvrh co měl v kapse a podíval se biologie teto předmět byl snad jediný, který Andy miloval! Došel do třídy a tentokrát si musel sednout do druhé řady, protože poslední řada byla úplně plná. Sedl si opět do prázdné lavice. Za nedlouho přišel učitel. Naštěstí Andyho nechtěl přesazovat jako při občance. Učitel vysvětloval novou látku. Andy pozorně poslouchal učitele. Ale sem tam nějaká myšlenka ohledně třídního učitele přece jen padla. Ať se Andy snažil sebe víc v hlavě měl pořád ten jeho úsměv, dokonale učesané vlasy. A jeho hlas, když vyslovil jeho jméno! No tak Andy přestaň na něho myslet rozumíš nebo ti nakopu tu tvojí fanfárovskoů prdel! Řeko Andyho egoistické já. Ach jo ty už jsi tu zase?! Zeptalo se Andyho pravě já. Ano jsem tu a budu tu pořád nebo spíše do té doby než se ti v té tvé palici rozsvítí to, ale asi nebude nikdy! No tak nemůžeš bějt přece zamilovanej do svýho učitela! Ale do něj nejsem zamilovanej! Hádalo se s nim druhé Andyho já. Že ne? Tak proč teda myslíš na ten jeho podle tebe nekrásnější úsměv na světě hm?! Nemyslím na něj! Ale jo! Ne! Jo a jo a jo! Andrew viděl jsi ho poprví v živozě. Vzpamatuj se proboha živýho! Andy rychle vyhnal své egoistické já. A snažil se soustředit na hodinu, ale štěstí mu bohužel nepřálo! Protože jen co se Andy vzpamatoval zazvonilo na konec hodiny.
***
Andy šel zrovna ze školy domů. Hlavě si pořád přehrával celý dnešní den. Jeho myšlenky se motali kolem Ashleyho Purdyho, kolem jeho samého. On nemohl být přeci gay! Vždyť přeci... Nikdy si na sobě nevšiml, že by ho přitahovali kluci. Nikdy neměl ten pocit, že..Že by byl prostě gay! Ne prostě..Prostě ne. Nemůžu být gay! Nechci jim být! Purdy se ti jen líbí nic víc! Na tom není nic špatného. Přesvědčoval sám sebe, ale stále víc selhával. Musel si sednout. Sedl si na obrubník a dal si hlavu mezi kolena, v zhluboka dýchal. Ne! To ne já přeci nemůžu být gay..Nemůžu být zamilovaný do svého třídního učitele! Nemůžu.. Opakoval si v mysli pořád dokola.Najednou se mu chtělo brečet. Několikrát zamrkal aby ty hnusné slzy zahnal, ale nepomohlo to. Andy se rozbrečel naplno. Nenáviděl pláč, protože to jasně ukazovalo jak moc je slabý! Nevěděl jestli brečel kvůli tomu, že je gay a nebo jestli kvůli tomu, že je nespíš zamilovaný do svého učitele! Andy zvedl hlavu a podíval se na zem hledal něco s čím by mohl praštit. Nic, ale nenašel jen nějaký ten malý kamínek. Potřeboval si na něčem vybít svojí zlost. Vzal jeden do ruky a hodil ho o proti zdi domu, který byl pár metrů od něj. Andy tam ještě chvíli takto seděl a přemýšlel. Když už se začalo stmívat rozhodl se jít domů. Ještě ho seřvou kde tak pozdě je. Šel všude bylo ticho. Nikde, ani živáčka potkal jen pár jemu neznámých tváří. Za chvíli byl u svého domu, odemkl si, přezul se. Svojí koženku pověsil na věšák. ,,Ahojte" zakřičel Andy do kuchyně.
,,Ahoj Andy. Kde jsi byl a jak bylo ve škole", zeptala se ho máma.
,,Jo dobrý. Byl jsem venku a táta není doma?"
,,Ne není", odpověděla mu máma trochu naštvaně.
,,Aha", povzdechl jsi Andy a šel jsi dát nahoru věci. Sedl si na postel a ponořil se zpět do svých myšlenek. Jeho mysl se opět zatoulala ke třídnímu učiteli! Myslel na jeho úsměv, černě havraní vlasy sahající mu skoro do půlky zad... Na jeho hlas! Když na toto všechno myslel musel se chtě-nechtě usmát! Jeho podvědomí si tak nějak začalo připouštět, že je homosexuál!
,,Andy večeře!", ozval se z dola Andyho mami hlas.
,,Už jdu", odpověděl jí na spět. Vydal se dolů. ,,Nachystej prosím na stůl", poprosila ho. Andy tedy nachytal na stůl dva talíře a posadil se ke stolu.Jeho máma mezitím donesla vlašák. Každý jsi nabral a přemýšlel o svém. V půlce večeře však jeho máma přetrhla ticho. ,,Jak bylo ve škole, co spolužáci", zeptala se ho. Jak mile padla řeč o škole vzpoměl si Andy na Ashleyho a trochu se pousmál. ,,Ale jo dobrý, šlo to"
,,Co učitelé? Jak se na tebe tvářili?", zeptala se ho a sjela ho pohledem a Andy pochopil, že myslí jeho malování a oblékání. Andy si vzpomněl jak vyváděla jeho mamka s otcem, když došel s obarvenou hlavou a s pearcingem ve rtů. A oblečený celý v černém. Nemohly jsi zvyknout, ale za nějakou dobu už to neřešili. ,,Nic mi neříkali", vrátil se zpět do reality Andy.
,,A, ani třídní ti nic neříkal"
,,Ne, protože ten byl sám namalovaný", řekl a v hlavě se mu zjevil Ashley s namalovanýma očima.
,,Počkej vy máte třídního nebo třídní?!"
,,Třídního", odpověděl jí pohotově Andy.
,,To jako fakt", zeptala se udiveně.
,,Jo, jmenuje se Ashley Purdy"
,,Není to spíš holčičí jméno. To je divné", konstatovala.
,,A jak vypadá", zeptala se ho. No jo žencká.Proletělo Andymu hlavou.
,,Černé vlasy, hnědé oči.Celkem vysoký, hubený", a krásný. Dodal v myšlenkách Andy.
,, Aha" Jen co Andy dojedl večeři, hodil talíř do dřezu, a vydal se nahoru.
,,Dobrou", řekl mamce.
,,Dobrou".Andy se vydal nahoru do koupelny. Osprchoval se a oblékl si trenýrky s Badmanem a pohodlné triko. A vydal se do pokoje uklidil si na posteli zhasl světla a s očekáváním na zítřek a s Ashleym po víčky spokojeně upadl do říše snů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ????? ????? | 26. prosince 2013 v 23:18 | Reagovat

Můžu se tě na něco zeptat?
Proč ty povídky kopíruješ?

2 ????? ????? | 26. prosince 2013 v 23:22 | Reagovat

Tady je jasný důkaz: http://black-veil-brides-die-for--you.blog.cz/1311/vpominky

3 black-veil-brides-a-devil-for-me black-veil-brides-a-devil-for-me | E-mail | Web | 27. prosince 2013 v 10:53 | Reagovat

Nekopíruju!! Kdyby sis přečetla můj první článek tak pochpíš! Já na ten blog zapoměla heslo! A email mi taky nejde!! proto mám nový blog!

4 Kate Kate | 27. prosince 2013 v 21:07 | Reagovat

Konečně pokračování! Hltám každý slovo! :D Až na pár pravopisných a interpunkčních chyb to bylo bezvadný :) A musím tě pochválit i za ty vykřičníky, je jich tam míń. Ale mohlo by být i míň ale stak, snaha se chválí. :) Doufám, že brzo přidáš pokráčko :) :D

5 ????? ????? | 28. prosince 2013 v 12:03 | Reagovat

[3]: Aha.

6 black-veil-brides-a-devil-for-me black-veil-brides-a-devil-for-me | E-mail | Web | 28. prosince 2013 v 13:24 | Reagovat

[5]: :)

7 Kate Kate | 1. ledna 2014 v 17:20 | Reagovat

Prosím, kdy přidáš pokračování?

8 black-veil-brides-a-devil-for-me black-veil-brides-a-devil-for-me | E-mail | Web | 3. ledna 2014 v 10:18 | Reagovat

[7]: Vypadá to, že ještě dnes. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama