První školní den.

15. prosince 2013 v 20:22 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Ta tajemná
Méme tu pokračování!

Andy:

Nakoukl do třídní knihy. ,,Á koukám, že tady máme nového žáka. Andrew Biersack. Tak, který pak to je!", Zeptal se.
,,Já", přihlásil jsem se. Učitel ke mě vzhlédl. Když uviděl jak vypadám zhrozil se.
,,Tak Andrew, pojď k tabuli a něco nám o sobě řekni. No bezva tomuhle jsem se chtěl vyhnout, ale štěstí mi nepřeje. Já na tohle řečeni moc nejsem, ale co se dalo dělat, že? Zvedl jsem se ze židle a mířil si to k tabuli, když v tom mi někdo podkopl nohy. Všichni propukly v obrovský smích učitel zvedl pohled od třídní knihy a já se pomalu zvedal ze země. A šel k tabuli. Postavil jsem se ke třídě čelem. Učitel mi rukama naznačil, že můžu začít. Nadechl jsem se a začal: ,,Jmenuji se Andrew Biersack je mi šestnáct let a přistěhoval jsem se sem z Londýna spolu s mým otcem a mladší sestrou. To je asi vše co o mě potřebujete vědět", zakončil jsem svoji řeč a posadil se na své místo u okna. Zbytek hodin uběhl celkem v pohodě. Učitelé se mě ptali na všelijaké blbosti. Třeba u jaké látky jsme skončili. Atak podobně. Na oběd jsem nešel, protože jinak bych nestihl Juli vyzvednout ze školky. Po cestě jsem se nudil tak jsem si dal do uší mp 4 a pustil si mojí oblíbenou kapelu Asking alexandria. Potichu jsem si zpíval text písně s nima. Poslechl jsem si pár dalších písniček až jsem nakonec došel ke školce.
Vešel jsem dovnitř a uviděl Juli jak si tam hraje s nějakou další holčičkou na princezny. Hned, ale jak zbystřila, že tady stojím a pozoruji ji přilítla ke mě. ,,Andy, konečně už jsi tu! Půjdeme domů?"
,,Jo pojď",řekl jsem a chytl ji za ruku.
,,Počkej", zastavila mě a odběhla k té holce s kterou si před tím hrála. Něco jí řekla. a pak už mě jen táhla ven.
***
,,Kdo byla ta holčička co si s tebou hrála", zeptal jsem se jí, když jsme byli v půlce cesty domů.
,,To byla Linda. Moje kamarádka!", pochlubila se jul. Byl jsem za ni moc rád, že si už našla nějakou kamarádku.
***
Byl jsem ve svém pokoji strašně jsem se nudil. úkoly jsme žádné nedostali. Nakonec jsem si vzal deník do kterého jsem si psal své písně nebo úvahy. Po několik hodinách mě to začalo nudit a tak jsem si lehl na postel a koukal do stropu. Přemýšlel o dnešku, o škole. Proč mi to ten kluk udělal? Proč mi podkopl nohy vždyť jsem mu nic neudělal, ani mě nezná tak proč. Nakonec jsem z toho vše přemýšlení upad do říše snů...

Za koment budu jen ráda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama