Leden 2014

Ashley...

31. ledna 2014 v 20:30 | Ashley |  other
Tohle video je sice starý, ale stále mě baví. Tak jsem se rozhodla to sem dát.♥ Happy Birthday Ashley! ♥ (Honey) ♥

28. ledna 2014 v 0:00 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
Ashley Purdy


. Toto letí. Dnes se můj spasitel narodil. Náš nejmilovanější Ashley Purdy, můj anděl má dnes narozeniny. Krásných 30 let! Ash se mi začal líbit tehdy jak začal hrát v BVB což je od roku 2010. Ale potom jsem se do něj úplně zbláznila. Ani nevím co na to říct. Happy Brithady Ashley. Přeji ti hodně štěstí zdraví, spokojenosti, klidu. Úspěchu. Jak v kapele tak i v životě. Módní značce. Hodně krásných bab v posteli. (Hodně sexu) :D. A nejvíc ti přeji hodně lásky a ať najdeš ženu, která tě bude milovat. Ať jsi pořád tak sexy a úchykný jako dosud. (Ty budeš vždy :3 ) A pořádně to oslav. Přejti vše co jsi zasloužíš! Moc ti za všechno děkuji a miluji tě! Opravdu. K tobě mám jako z kapely nejblíž! Jsi můj vzor! A pěkné jsi mě zkazil. Říká moje sestra.Cituji ji: Ty mu nejsi jen podobná vzhledově, ale i povahově! Bože fakt mi někdy připadá jakoby byl tvůj otec" A to, že jsem ti podobná říká většina lidí i, když já sama si to nemyslím. Ashley ty jsi prostě skvělí! Miluji tě celým svým srdcem. No a co, že jsi úchylný mě se to na tobě i líbí! A to tvoje tělo a zadek...Hmm.. (Vidíte co se mnou ten Ash dělá?) :D. Prostě tě mám ráda takové ho jaký jsi. Jo a ještě ti děkuji, za tvé citáty vždy víš co máš napsat. Za to, že můžu slintat nad tvýma děsně sexy fotkama. Když hraješ na baskytaru můžu se rozplinout. A ten tvůj hlas... No boží. Děkuji ti za vše můj anděli. Miluji tě Ashley Purdy! Vše nejlepší k tvým 30tým narozeninám! ♥

Ashley thank you for that you exist!
You're my angel, my savior!
You are the person who pulls me out of the darkness!
I love you, I adore you ...
Even if you a lot of people swearing that you ugly the band and you're both Zencke. Am I right you're the prettiest and best bassist and best man in the world ...
I love you my savior...
I love you Ashley Purdy!

Překlad:

Ashley děkuji ti za to, že existuješ!
Jsi mým andělem, mým spasitelem!
Ty jsi ta osoba, která mě vytáhne z temnot!
Miluji tě, zbožňuji tě...
I, když na tebe hodně lidí nadává, že jsi škaredý z kapely a, že jsi jak žencká. Nemají pravdu ty jsi ten nejhezčí nejlepší baskytarista a muž na světě...
Miluji tě můj spasiteli...
Miluji tě Ashley Purdy!

Pretend you but never stop loving! 5.

27. ledna 2014 v 22:06 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Pretend you but never stop loving!
Ahojte lidičky mám tu pro vás další díleček. Dobrou noc a krásné sny a pěkné počtení! :DD. Miluji vás ♥
Ps: Prosím o komentáře:).

5.

No dobře...", Jake chtěl pokračovat, ale najednou se zastavil a díval se za Andyho. Andy nechápal na co tak kouká. tak se otočil a...

***
Za Andym stál ztuhlý Ash. Andy se podíval na něj a pak na vyřechtané kluky, kteří se vedle něj lámaly smíchy. Ashley se na všechny nedůvěřivě podíval. A Cc a Jake se najednou zklidnili.
,,Dobrý den pane učiteli", rychle zareagovali a snažili se tvářit vážně, ale koutky jim cukaly. Andy jen postával vedle kluků a pozoroval celou tuhle situaci.
,,Dobrý podvečer, hoši", odpověděl jim a pořád se na ně zkoumavě díval. Najednou se, ale jeho pohled zasekl u Andyho. Přímo ho provrtával očima. Andy mu pohled opláce a daroval učiteli úsměv. Ashley se pořád díval do jeho krásných modrých oči. Nad jeho očima se úplně rozplýval. A úsměv mu oplatil. Začínal se bát, že něco k tomuto modrookému stvoření začal něco cítit A nebyl to takový to cit, který cítil učitel ke svému žákovi. Bylo to něco víc, ale nevěděl co. Jeho srdce to možná vědělo a rozum si to nechtěl připustit. Zatím co ty dva se propalovali pohledem Cc a Jaké na ně čuměli. A snažili se pochopit co se mezi těma dvěma děje. Ti dva se hltali pohledy Nevnímající přítomnost. Na to se Jake rozesmál, když mu došlo co se zrovna odehrává za situaci. Cc se podíval na Ashleyho s Andym a pak nechápavě na Jakea, který se smíchy chytal za břicho.
,,Vžd¨-vždyť se- se na něj podívej!", koktal mezi záchvaty smíchu Jake. A ukázal na dvojici, která se na sebe pořád jen koukala a stála na místě. Vypadalo to velice komicky.
,,Co?", zeptal se ho Chris, protože stále nechápal čemu se jeho kamarád tak směje.
,,Ti dva sou v tom až po uši. Mohly bysme jim stáhnout gatě i s trenkama a stejně by si toho nevšimli", řekl mu už trochu uklidněný Jake. Cc chvíli dumal, ale pak mu to došlo a už se válel smíchy po zemi a Jake spolu s nim. ,,Takže můj třídní učitel je fakt teplej. No to je gól", řekl Jake Ccmu.
,,A Andy je na tom zdá se dost podobně", řekl Cc, který ukázal na Andyho.
,,Zajímavý, ale je, že za celý ty roky jsem si ničeho na Purdym nevšim.Teda něco jsem tušil, ale, že by to byla pravda", řekl, Jake do ztracena. Cc jen přikývl a dál sledoval Andyho a Ashleyho. Přišlo mu to divné, ale zároveň i roztomilé. Andy se probudil ze svého snění a odtrhl pohled od Ashleyho a podíval se na kluky. Ash se najednou taky probral. A odkašlal si. Tahle situace mu přišla velice trapná až se z toho všeho trochu začervenal. Musel odtud co nejrychleji zmizet. Než se stane něco mnohem horšího. Bez dalšího slova prošel kolem překvapené trojice. A pokračoval dál svojí cestou domů. Andy se jenom šokovaně díval na jeho mizející se záda. Najednou si uvědomil co se tady před klukama stalo. Račí zabořil svůj pohled do asvaltu pod sebou. ,,Andy, si v pohodě", zeptal se starostlivě jake.
,,Jo jsem v poho neboj", zamumlal Andy a dál pohledem propichoval zem.
Andy děje se něco", přeptal se ho, ale tentokrát Cc.
,,Nic", zaprskal Andy. A podíval se na ně trochu s nenávistí. Ani nevěděl proč na ně byl naštvaný. Byl spíše naštvaný na sebe, ale svojí zlost si vybil na nich. Jake a Cc se na něj koukali plný obav. Andy zvedl hlavu zpět k nim.
Promiňte já jen..."
,,Co se děje Andy. Nám můžeš říct cokoliv. I, kdyby to byla ta největší kravina. Nebo třeba. To, že si zamlovanej do našeho třídního", řekl a koutky mu cukaly, ale snažil se tvářit velice vážně. Cc měl taky problém udržet pořádný výbuch smíchu. Andy na jakea jen šokovaně koukal a nebyl schopný pohybu. Jak na to kurva došel to je tak vidět nebo co? Ne to určitě ne dával jsem si pozor. A, když to jake vyslovil nahlas Andymu to znělo úplně jinak. Než, když si to říkal jen v mysli.
,,Já do něj nejsem zamilovanej!", bránil se Andy. Najednou ho zase přepadl ten strach.
,,Jasně, že ne. úplně ti věřím, vole. Fakt", řekl Cc s ironii v hlase. A začal se zase smát a Jake s nim. Celá tato chvíle mu přišla k smíchu. Andy se na ty dva chvíli díval jak se tam lámali smíchy. Andy nad němi zakroutil hlavou a už si to rázoval naštvaně pryč. Nevěděl jestli je naštvaný víc na sebe nebo na ty dva, kteří se tam stále lámali smíchy. Byl do Ashleyho zamilovaný to ano,ale což pak jim to mohl říct? A mohl jim vůbec věřit. Jakea přece, ani pořádné nezná a Cc-ho? Tak toho už vůbec nezná. Najednou za sebou uslyšel hlas Jakea.
,,Andy počkej já to tak nemyslel", křičel za ním Jake, Ale Andy šel dál jako kdyby ho neslyšel. Nehodlal zastavit.
,,Ale no tak! Andy prosím zastav. Vážně jsme to takhle nemysleli", zakřičel Cc. Andy, ale stále nemínil zastavit. A pokračoval dál ve své cestě. Najednou ho něco chytlo za paži a prudce s ním trhlo. Andy se nepodíval na toho viníka, který ho teď držel za paži. Oči raději nechal zapíchnuté v zemi. Přesto věděl kdo ho za jeho paži drží. Byl to Cc. ,,Andy počkej přece mi to vážně tak nemysleli", bránil sebe i Jakea.
,,Opravdu sorry kámo", přidal se k Chrisovi Jake a provinile sena Andyho usmál. A v duchu doůfál, že už bude všechno ok. Andy už se s něma také nechtěl hádat, a tak se na ně usmál. ,,Takže všechno v cajku", zeptal se ho opatrně Cc.
,,Jo všechno v cajku", zopakoval po něm Andy.
,,Hoši vím, že je celkem dost pozdě, ale nechcete něco podniknout?", zeptal se jich Jake.
Andy a Cc se na sebe podívali a pak přikývli.
,,Fajn", odpověděli oba dva unisono. A na to se všichni tři začali smát.
,,A kam chcete jít?", zeptal se Andy.
,,Já nevím něco se najde třeba půjdeme k nedalekému rybníku. Tam shodíme Cc-ho do vody a utečem", odpověděl Jake. A podíval se na Cc a na rtech mu hrál šibalský úsměv.
,,Ať tě to, ani nenapadne Pitts!", řekl výhružně Cc. Jake se jen usmál a v hlavě realizoval plán jménem hoďte rybku do vody. Andy jen na ně ve zmatku koukal. ,,Tady je nějakej rybník?", zeptal se udiveně. Moc to tu neznal. Nazpaměť znal jen cestu do školy a nebo jen do blízkých potravin.
,,Jasně vole. Pojď. Je to tam sice malý, ale za to hezký a ryby se tam taky chytat daj", odpověděl Cc.
,,A ne jenom ryby", mrkl Jake na Andyho. A to už se trojice kluků vydal k místnímu rybníku. Andy byl šťastný. Měl kamarády. A kluci ten incident s Ashleym už naštěstí neřešili...

Moje kecy.

25. ledna 2014 v 21:18 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
Když jsem byla malá představovala jsem si svůj život úplně jinak. Myslela jsem si, že vše bude fajn, že budeme všichni spolu a šťastní. Jenže to si člověk jen myslí. A pak dospěje a realita je úplně jiná než se mu zdála. Je tvrdá a neptá se tě jaký chceš život. Prostě Ti ho nastaví. Ale to neznamená, že ty nemůžeš bojovat a postavit se těm překážkám, které ti tato realita dala. Musíš bojovat za každou cenu i, když víš, že už meleš z posledních sil. Ale věř, že i jediná kapka sili udělá hodně stačí věřit. Stačí věřit sobě a už to bude o poznaní jiný. i, když já mám co kecat, když si sama sobě moc nevěřím, že? A pořád nevím proč vám toto říkám. Fakt to netuším. Asi nebo spíše určitě jsem padlá na hlavu. Ale co je to můj blog a já si sem můžu dávat co chci, takže i tyto kecy. Ale to, že tady pořád jsem je zázrak. A moc děkuji kapele Black Veil Brides! Oni mi totiž nejvíce pomohli. Vytáhli mě ze tmy a strachu. Dali mi sílu věřit na lepší dny. A ukázali mi, že, některé rozhodnutí mám dělat podle sebe a ne podle toho jak chtějí ostatní. Taková jsem bývala. Vždy jsem udělala to co chtěli ostatní a to jen proto abych je nezklamala a, aby byli šťastní. U mě musí být totiž ostatní šťastní a plní radosti. A na mě přeci nezáleží ne? Stejně skoro nikoho nezajímám . Nejsem moc pro nikoho důležitá. A škola? No tam to jde se mnou hodně z kopce. Známky nic moc a spolužáci. Ti mě moc nevnímají zacož jsem jim moc vděčná teda až na, některé. Někteří si mé všímají až moc. A jednoho dne jsem si řekla ne! Takhle to dál přeci nejde! Nebudu poslouchat ostatní je to můj život. A já si svá rozhodnutí rozhodnu sama! I, když budou , některá blbě, ale aspoň se poučím! Budu si dělat to co chci řeknu to co chci! Prostě budu svá! No děkuji klukům strašně moc a děkuji i vám! Protože, když mám depku tak si pustím BVB a u toho píšu. Což mi říká, že mám depku asi i teď. Sedím u komplu a poslouchám Get Scred, Black Veil Brides atd. A píšu vám tyhle moje kecy.Dost divný co? :). ( Jo jen pro připomenutí jestli u poslední kapitly Pretend you but never stop loving! Nebude aspoň jeden komentář tak další sem nepřidám!)
Tak zatím čauky.

"Láska"

24. ledna 2014 v 18:08 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  úvahy
Je to kravina, ale chytla mě psavá. :)

Co je to vlastně láska. Co vlastně tohle slovo znamená? "Láska" tak jednoduché slovo. Tak lechko se nám říká. Těžko se nám, ale dává. Láska to je cit, který si musíme zasloužit. Který je nám dán z výjmečnosti. Jsme důležití pro tu osobu, která nám lásku dala. Není lehké ji dat, ale ani ji dostat musíme si tu lásku vybojovat. Musíme si ji něčím zasloužit. Je úplně jedno jestli jde o rodičovskou lásku nebo lásku partnerskou nebo klidně i kamarádskou. Na tom podle mě nezáleží hlavní je proč jste té osobě lásku dali. Někdy se stává, že osoba, které jsme daly tento velký a ohromující cit nás zradí. Nebo už k nám lásku necítí. A nikdy sami, ani pořádně nevíme proč to udělali. To pak ve vaší hlavě víří tolik otázek, Proč? Tak jednoduchá otázka, ale odpověď žádná. Člověk, který nám lásku přestal opětovat. Tak asi k tomu musel mět nějaké pádné důvody. Jenže většina lidí toho začne litovat. A bude se pokoušet vaší lásku dostat zpět. Jenže vy nevíte jestli jí máte věřit a dát jí druhou šanci. Láska je cit, který dáváme někomu kdo je pro nás velmi cenný. Položili bychom za něho dokonce i život! Láska je cit, při kterém létáte z obláčku na obláček a jste šťastní. Jenže, když o tom tak přemýšlím je i přece nevyřčená, neopětovaná láska ne? Tak jaká ta láska potom je?

Evanescence

21. ledna 2014 v 20:42 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
A teď trochu radostnějších zpráv. Zpěvačka ze skupyny Evanescence čeká se svým manželem miminko, chlapečka. Na mimko se těší, ale prý se bojí co bude se skupinou. No já teda osobně doufám, že budou pokračovat! !

Buď silný Jakeu!

21. ledna 2014 v 20:25 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
Chudák Jake! 18. ledna zemřela jeho maminka Carolyn!

Jake´s tweet:
On Saturday January 18th my mother Carolyn passed away unexpectedly. To me she was my hero, my biggest musical influence, but also a wonderful and caring mom. I cannot explain the emotions that I'm feeling as I've never felt this before. She was far too young to be gone this early. All I can wish for is that she is at peace and in no pain, and gets to be with her parents again. I wear her name proudly on my chest. I love you mom.

Překlad:
V sobotu 18.ledna z nenadání zemřela moje mamka Carolyn. Pro mě to byla hrdinka, největší hudební isnpirace ale hlavně úžasná a milující máma. Nikdy jsem nic takového necítil a dost těžko se mi to vysvětluje. Byla moc mladá na to, aby odešla takhle brzy. Jediné, co si můžu přát je, že je teď na lepším místě, v míru a bez bolesti a že se znovu shledala se svými rodiči. Hrdě budu její jméno nosit na své hrudi. Miluju tě mami.

Myslím že každý můžeme uctít její památku tím, že si poslechneme tuhle úžasnou píseň, pojmenovanou po ní :))Je mi Jakeiho hrozně líto. Upřímnou soustrast! A drž se! Máme tě rádi!!

Pretend you but never stop loving! 4.

18. ledna 2014 v 14:31 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Pretend you but never stop loving!
Ahojky konečně vám přináším nový díl. Vím, že to dlouho trvalo, ale na psaní nebyl skoro vůbec čas. Doufám, že vás nezklamu. Podle mě se mi tato kapitola moc nepovedla a taky je kračí. Tak se omlouvám. No a teď už konec mých zbytečných řečí. A šupky dupky do pohádky. Miluji vás! :33

PS: Bez opravení tak odpusťte mi prosím chyby a prosím komentíky :-)).

4.


,,Dále", ozvalo se zpoza dveří. Andy vzal opatrně za kliku a pomaloučku otevřel dveře…

***
Jeho černá hlava nakoukla dovnitř.
,,Dobrý den. jsem tu kvůli těm učebnicím", řekl nejistě.
,,Ale jistě Andy. pojď dál, odpověděl mu. Andy vešel do Ashlyho kabinetu a zavřel za sebou dveře. Rozhlédl se po celé místnosti. Celá místnost byla ponořena do tmavé zelené barvy. Na zdi byly fotky. Starší paní s pánem a mezi něma stál Ash. Asi babička s dědou. Všichni tři měli na tvářích šťastné úsměvy. Také tam byla nástěnka. S rozpisy a rozvrh. U velkého okna, které zdobilo tuto místnost. Stál velký dřevěný stůl. Měl na něm položené učebnice. A různé papíry. Ash seděl na židli u stolu a na chvíli se díval z okna. Ale nakonec se zvedl a došel k nějaké malé skříni. Co byla u zdi, u okna. A vyndal z nich učebnice. S celou hromadou, kterou měl v rukách položil na stůl a začal se v ní přehrabovat a hledat ty správné učebnice pro Andyho. Měl v tom teda pořádný nepořádek to musel Andy uznat, ale byl to přece jen chlap. Ashley vytáhl z hromádky nějaké učebnice ty dal bokem na hromádku. A Andy tam jen tak nečině stál a čekal. Tato chvíle mu přišla v celku trapná. Ashley si toho také všiml. ,,Andy to co jsi zahrál v hudebce bylo opravdu úžasné", pochválil ho Ash a prolomil tak to trapné ticho, které mezi něma panovalo.
,,Děkuji", řekl Andy trochu v rozpacích Když si jeho učitel všiml jeho narudlých tváří. Tak se na něj usmál. Andy mu úsměv oplatil a nervózně se podrbal na hlavě. I slepý by poznal, že v tom je až po uši. Ash nad Andyho počínáním kroutil hlavou.
,,A jak dlouho hraješ na klavír"
,,Od svých šesti let", odpověděl Ashley zakroutil hlavou v obdivuhodném gestu.
,,A umíš i na něco jiného než je klavír"
,,Ano kytaru. A trochu basovku. A jinak mě baví i zpívat"
,,Ty umíš na bas kytaru?", zeptal se ho ohromené Ashley.
,,Trochu. Jeden kamarád mě na ni učil do té doby než jsme se přestěhovaly.", řekl mu Andy zklamaně.
,,Aha. A proč jste se přestěhovali? Smím-li se tě zeptat"
,,Kvůli otci. Vyhodili ho z práce. Potom začal pít a začali se spolu naši hádat. A nakonec se rozhodli s mámou začít někde jinde a od začátku. Jenže otec se nezměnil vůbec je to pořád stejný. Možná, že i horší", Vyzpovídal se mu Andy a sám sebe nechápal. Proč mu tohle všechno řekl vždyť ho, ani nezná.
,,Aha. Říkat ti tady slova lítosti by asi nemělo cenu co?"
,,Ne to máte pravdu. A navíc já nenávidím lítost", souhlasil s Ashleym.
,,No tak se vrhneme na ty učebnice ne?", řekl a svůj pohled stočil k hromádce s učebnicemi, která ležela na stole. Andy na to nic neřekl jen si sundal batoh ze zad a přistoupil k učitelovu stolu. Ashley podával Andymu do rukou učebnice po menším množství. Když, ale Ash podával Andymu poslední várku učebnic jejich ruce se nepatrně dotkly. Andyho tělo najednou jako by na chvíli zmrzlo, Jeho tělem projel elektrický šok. ,,Jsi v pořádku Andy", zeptal se ho starostlivě Ashley.
,,J-jo jsem v pohodě", koktal Andy. Když už měl všechny učebnice stál tam a neděl co říct. Učitel na tom byl podobně.
,,Tak já už asi půjdu", řekl Andy.
,,Jo a Andy. Jen abys věděl, že příští hodinu z občanské výchovy píšeme test", řekl mu Ashley, když už se Andy natahoval po klice ode dveří.
,,Už zase?", zabručel nespokojeně Andy.
,,Jak už zas. Vždyť jsi ještě žádný test nepsal"
,,Jo psal. Ještě než jsme se přestěhovaly tak nám dali test z občanky"
,,Aspoň uvidím jak na tom jsi"
,,Za ten test mě ukamenujete.", zabrblal si pod vousy Andy. A doufal, že ho Ash neslyší.
,,Proč?", optal se ho učitel. Aha takže slyšel. Andy si povzdechl.
,,Víte občanka není má silná stránka a ty známky jste sám viděl takže..."
,,Ale hudebka je tvá silná stránka, že?, usmál se na Andyho Ashley. Ten mu úsměv zahambeně oplácel. ,,No a s tou občankou. To nějak vymyslíme. Hlavní je chtít se do ní učit. Musí tě to učení aspoň trochu bavit. A ne se učit s odporem to se akorát nic nenaučíš", zakončil svůj monolog a zase se na Andyho usmál. Andy se divil, že je Ashley učitel. Působil tak uvolněně a vůbec ne jako učitel. A navíc tato profese k němu nešla. Byl... No prostě by se spíše hodil na nějakého modela a ne učitele občanky a hudebky. Promiňte, že se vás na to ptám, ale vy jste chtěl být učitelem? Já jen, že tato profese mi k vám moc nesedí", zeptal se Andy.
Ash se zase zasmál. ,,Popravdě jsem nechtěl být učitelem. Chtěl jsem byt designérem. Nebo dělat něco s módou. Jenže moje babička chtěla abych byl učitelem, a tak jsem to její přání splnil. No a pak mě to začalo bavit tak jsem u toho zůstal"
,,Aha. Promiňte jestli to bylo vlezlé", omluvil se Ashleymu Andy.
,,Ne to je v pořádku. A věř, že kdyby to bylo vlezlé okamžitě bych ti to řekl", odpověděl Ash.
,,No tak já už musím jít. Teda jestli ještě něco nepotřebujete", řekl Andy a podíval se zkoumavě na svého učitele.
,,Jasně Andy. můžeš jít už nic nepotřebuji"
,,Tak nashle", řekl Andy a zavřel za sebou dveře. Potom šel rychle do šatny se přezut. Před školou si vytáhl mobil z kapse a podíval se kolik je hodin. Bylo skoro půl šesté. ,,Co tak dlouho jsem tam s nim byl, ani mi to tak dlouhá doba nepřipadala", zamumlal Andy a vydal se domů. V polovině cesty potkal Jakeho ještě s nějakým cizím klukem, který Andymu nepřipadal, ani povědomí. měl černé dlouhé vlasy, šátek na hlavě a taky namalované oči ,,Ahoj!", zamával Jake na Andyho, když si ho všiml.
,,Čau", odpověděl Andy, když už stál u nich.
,,Co ty tady? Jo a mimochodem tohle je l Christian, ale říkej mu Cc. Cc tohle je Andy je tu novej", představil je Jake.
,,Čau", řekl Cc.
,,Nazdar", odpověděl Andy.
,,Odkud deš. Že máš ještě bágl na zádech", zeptal se Andyho Jake.
,,Ze školy", odpověděl mu.
,,Teprv vždyť už je šest"
,,No učitel mě tam trochu zdržel.
,,Áha", zasmál se Jaké,
,,Co je?", zeptal se Andy.
,,Ale nic smál se dál Jaké pak se podíval na Cc-ho
a ten se začal smát spolu s nim. Andy na ty dva je nechápavě hleděl.
,,Čemu se smějete?", zeptal se Andy už po nějaké chvilce, protože už ho to jejich řechtání začalo štvát.
,,Jednou třeba pochopíš", odpověděl Andymu Cc. Andy na něj koukal absolutně nechápal o co go.
,,Omlouvám se ale to se prostě nedalo", Řekl Jake Andymu.
,,No a co mám teda pochopit", zeptal se jich znova Andy. Cc a Jake se na sebe podívali.
,,No dobře...", Jake chtěl pokračovat, ale najednou se zastavil a díval se za Andyho. Andy nechápal na co tak kouká. tak se otočil a...

Prohra

18. ledna 2014 v 10:58 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  texty
Ahoj mám tu jeden z mých textů text. Doufám, že se vám bude aspoň trochu líbit.

Prohra

Strach nás přepadává strach nás nenechává spát
Přemýšlím jestli stát nebo jít spát
A čekat až mě to přestane tolik lákat

Jenže tohle všechno je prohra kotě
Prohra na, kterou se nedá jen tak zapomenout
Pochop to lásko vše tady a teď končí
Nemá cenu začít o začátku

A teď už vím, že už nikdy neusnu
Budu tu stát. Bez tebe a ty beze mě

(Kotě takhle to končí)

Zatím co ty budeš spát navždy
Ano takhle to končí

Toto všechno byla jen velká pohádka
Toto je prohra. Prohráli jsme oba dva
Sepsala jsem to krví z mého těla

(whoo)

Strach nás přepadává strach nás nenechává spát
Přemýšlím jestli stát nebo jít spát
A čekat až mě to přestane tolik lákat
Jenže tohle všechno je prohra kotě
Prohra na, kterou se nedá jen tak zapomenout

Láska, která nás spojovala
Teď navždy umřela
Ano kotě přesně takhle to končí
Navždy tu budu stát a myslet na tebe

(Lhář, lhář,lhář)

My žijeme ve lži
v slzách v krvi
Ano tenhle text byl napsán mojí krví
Takhle to přesně končí
Zatím co ty budeš spát navždy

Ano takhle to končí
Toto všechno byla jen velká pohádka
Toto je prohra. Prohráli jsme oba dva
Sepsala jsem to krví z mého těla

Láska, která nás spojovala
Teď navždy umřela
Ano kotě přesně takhle to končí
Navždy tu budu stát a myslet na tebe

Juliet Simms - Song

14. ledna 2014 v 14:04 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
Tady jsou písně, které se mi od Jul líbí. A strašně se mi líbí její hlas. Taky bych takový chtěla...


Jsem zpět. Juliet Simms and Andy Biersack on Stageit 24/12/2013

14. ledna 2014 v 13:43 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
Ahojte! Vypadá to, že jsem se vám vrátila. Jste aspoň trochu rádi? No a teď pár novinek. Čtvrtá kapitolka povídky Pretend you but never stop loving! Je skoro na světě. K tomu jsem si rozdělala ještě jeden projek. Taky kapitolovka. Ale nevím jestli v povídce budou kluci z Black Veil Brides. Možná jo možná ne uvidíme co mé prsty napíší. Zatím pa.

PS: Tady jsem našla video, které se mi moc líbí. Proč? To poznáte sami.


Omlouvám se...

8. ledna 2014 v 20:15 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
Ahoj. Nezlobte se na mě, ale poslední dobou je toho na mě strašně moc. Moc se toho na mě padlo... Ještě škola do toho. Jelikož jsem posledních pár dní nebyla ve škole tak mám co dohánět. Ještě ty pitomé známky! No menší problémy. A tak mě asi chápete, že na psaní nemám sebe menší pomyšlení. Ale nějaké ty aktuality sem budu dávat. Ale díla povídek nebudou tak brzo jak jsem si původně myslela. čtvrtou kapitolu povídky Pretend you but never stop loving. Musím napsat celou znovu, protože třetí kapitola se mi vymkla z kontrole. Neměla jsem třetí kapitolu takhle vůbec naplánovanou. Ale doufám, že vás potěšila tak jako mě. Upřímně jsem na tuto kapitolu nejvíce pyšná. Tak povedenou kapitolu jsem ještě nikdy nenapsala. Teda aspoň podle mě. Ale další dílečky budou jen později. Jestli o ně teda stojíte. Jestli ne napište mi to rovnou do komentařů pod tento článek! Jinak se vrátíme opět k tématu. Prostě si potřebuji dát na nějakou dobu pauzu. A až se vše aspoň trochu uklidní tak se zase vrátím s novými díly povídek :-). Jo ještě jsem se chtěla zeptat stály by jste o novou povídku? Mám totiž nápad, ale není to nic s BVB. Upozorňuji vás předem! :D Napište mi komentík jestli by jste povídku chtěli nebo ne. A ještě jednou se vám všem moc omlouvám. Ale snad to chápete. A je to jen na chvílí
slibuji. Miluji vás! ♥
BVB,,,


PS: Že je tam Ash děsně sexy!? :333 Samo, že jsou i ostatní, ale Ash... Vrrrr! :DD

Happy Birthday Jinxx !

7. ledna 2014 v 19:30 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
Tak a je to tu zase! Náš milý Jinxx má dneska narozky!! Já osobně mu přeji jen to nejlepší!!! Hodně štěstí, lásky a hlavně zdraví! A mnoho úspěchu. Jelkož nový rok nezačal moc dobře... Sammi a ještě ta jeho nemoc... :33 A jsme tu s tebou. Máme tě všichni moc rádi Jeremy:3333. Takového jaký jsi. A děkuji ti za to, že pusobíš v Black Veil BridesTakže za mě vše nejlepší Jeremy! :333 A díky tobě mám více odvahy děkuji. Jsi jeden z pěti andělů! Mám tě ráda. ♥Jinxx. Happy b.

Promiň

7. ledna 2014 v 16:29 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  texty

Tohle mi přišlo na gmail od někoho neznámého. Pořád jsem přemýšlela od koho to je měla jsem na jednoho podezření, ale tomu sem nechtěla věřit .. A pak to přišlo... Tento čtvrtek... To pako to udělalo... Myslím, že toto si zaslouží být zveřejněno. On si to zaslouží! :(((((((((((((((!
Toto bylo napsáno v Předmětu: Vím, že teď asi přemýšlíš od koho tento email je, ale to teď není poctatné. Za chvíli se to dozvíš. Teď to, ale neřeš. Poslouchej. Mám tě moc rád! ♥. No a dál si to přečti.

Promiň

Někdy si říkám proč žít.
Proč tu být. Někdy mi připadá, že...
Jedno si pamatuj. Nikdy nic nekončívá.
Pamatuj si , že kdybych tu byl řekl bych ti.
Že se nemáš vzdávat. Nemáš jít.

Někdy se mi zdá, že..
Čas je moc dlouhý jenže teď utíká.
Až moc rychle plyne.
Je to beznadějné.

Nechoď za mnou.
Nechoď se mnou.

Buď silná. Buď tu.
Vím udělal jsem chybu. Neodpustitelnou!
Nedělej to. Prosím.
To je mé poslední přání.
Zůstaň na živu.
Ber to jako mou poslední prosbu.

Nechoď za mnou.
Nechoď se mnou.

Ty budeš spát a já tě budu hlídat.
Budu tě strážit.
Budu, Budu...

Vím, že teď nevíš, necítíš.
Nevíš od koho toto je, ale jednou pochopíš.
Pochopíš, Pochopíš, pochopíš...

Neplakej prosím.
Odpusť mi to prosím...

Pro tebe Petře.

6. ledna 2014 v 20:29 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Básně

Sice je tato báseň krátká, ale pro mě velmi cenná.
Je darovaná. Když někoho milujete. Řekněte mu/jí to dříve než bude pozdě!
Já takovou to chybu udělala a vidíte jak jsem dopadla. Nedělejte tu samou chybu co já..
,,Tohle je pro tebe. Petře. Miluji tě. A doufám, že to tam na hoře vidíš!.. Chybíš mí"

Pro tebe Petře.

Byl jsi to nejlepší na světě.
Byl jsi tu pro mě. A já pro tebe.
Nedaly jsme, ani krok bez sebe.
A teď už spolu nikdy nebudeme.
Struny na kytaře jsou přetržené.

Kytaru v rukou držím na posteli sedím.
Skládám,brečím. Díru v prsou mám.
Chci, aby toto všechno bylo snem.
Prosím ať spím. Až se probudím.
Proč tě tu nemám. Se ptám

Slza po mé tváři teče.
Tohle je pro tebe. Petře.
Tohle je ze mě. Miluji tě.
Struny jsou přetržené.
Srdce krvavé.Zlomené...