Buď silný Jakeu!

21. ledna 2014 v 20:25 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  other
Chudák Jake! 18. ledna zemřela jeho maminka Carolyn!

Jake´s tweet:
On Saturday January 18th my mother Carolyn passed away unexpectedly. To me she was my hero, my biggest musical influence, but also a wonderful and caring mom. I cannot explain the emotions that I'm feeling as I've never felt this before. She was far too young to be gone this early. All I can wish for is that she is at peace and in no pain, and gets to be with her parents again. I wear her name proudly on my chest. I love you mom.

Překlad:
V sobotu 18.ledna z nenadání zemřela moje mamka Carolyn. Pro mě to byla hrdinka, největší hudební isnpirace ale hlavně úžasná a milující máma. Nikdy jsem nic takového necítil a dost těžko se mi to vysvětluje. Byla moc mladá na to, aby odešla takhle brzy. Jediné, co si můžu přát je, že je teď na lepším místě, v míru a bez bolesti a že se znovu shledala se svými rodiči. Hrdě budu její jméno nosit na své hrudi. Miluju tě mami.

Myslím že každý můžeme uctít její památku tím, že si poslechneme tuhle úžasnou píseň, pojmenovanou po ní :))Je mi Jakeiho hrozně líto. Upřímnou soustrast! A drž se! Máme tě rádi!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama