Pretend you but never stop loving! 6.

14. února 2014 v 22:13 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Pretend you but never stop loving!
Konečně jsem to dopsala! Sláva mi. :DDDD. Doufám, že se bude líbit., Jo a krásný zbytek sv. Valentýna. Upřímně pro mě to není nic jinýho než jméno v kalendáři. Byla bych ráda za jakýkoliv komentík. Tak pá a sladké sny. Miluji vás :333.
PS: Zítra od jedenácti hod. Nebo tak nějak tady nebudu. Jedeme totiž na hory. Od soboty do soboty. A k internetu se nedostanu vůbec. Ale zkusím něco napsat a pak to sem dát
Pá.
PS: Bez oprav, omluvte chyby prosím. :DD

6.

Vysmátá parta kluků se blížila pomalu k rybníku. Andy a Jake se právě smáli Ccmu vtipu. ,,Letí orel, pohoda, klídek a najednou stáhne křídla a střihne to kolmo po hlavě dolů… Letí, letí a patnáct centimetrů nad zemí to vybere…
Vidí to vrabčák a říká: "Orle, orle to bylo super, jak to děláš, nauč mě to!!!"
Orel říká: "Prostě letíš, pak stáhneš křídla, valíš to kolmo dolů a těsně nad zemí to vybereš… Ale hlavně: musíš to mít tak trochu v píči!"
Tak letí spolu, najednou stáhnou křídla a valí to kolmo dolů k zemi a těsně nad zemí to vyberou…
Vidí to medvěd a říká: "Týýý jo,to je hustý! Jak to děláte? To chci taky umět. "
A vrabčák mu říká: "Prostě letíš, pak stáhneš křídla, valíš to kolmo dolů a těsně nad zemí to vybereš… Ale hlavně: musíš to mít tak trochu v píči!"
Tak medvěd vyleze na útes, rozeběhne se, skočí dolů a valí to kolmo dolů s orlem a vrabčákem.
A jak tak letí, říká vrabčák medvědovi: "Hele medvěde,máš ty vůbec nějaký křídla?"
Medvěd odpoví: "Ne nemám."
A vrabčák: "Ty vole, ty to máš dobře v píči!", řekl Cc další jeden z jeho vtipu. A Andyho a Jakea dokonce i Chrise popadl takový výbušný smích, že už to, ani nebylo možné.
,,Kde na ty vtipy chodíš Cc", zeptal stále vysmátý Andy.
,,Já ti, ani nevím. Některé mám z netu nebo od jiných kámošů"
,,Aha", odpověděl mu Andy. A stále se usmíval. Bylo mu fajn. Právě byl se svými novými kamarády venku. Normálně se s nimi bavil. Byl rád, že našel někoho stejného, někoho kdo mu rozumí a neodsuzuje je ho za to jaký je. Andy, Cc a Jake za chvíli došli ke krásnému sice malému rybníku. Rybník byl skoro ze všech stran odklopen takovým menším lesíkem. Andy sledoval tu krásnou podívanou. Přesně věděl kam bude chodit, když bude mít svoje nálady a bude chtít být sám. Tohle místo pro něj bylo jako stvořené. Bylo krásné, klidné. A hlavně bylo celkem daleko od lidských obydlí. Takže bylo jasné, že moc lidí sem chodit nebude. Listy byly popadané všude kolem. Kluci si sedli na lavičku, která sloužila případným rybářům. Jak zvedl pár kamínku ze země a jen tak ledabyle je házel do rybníka. Andy se kochal přírodou a Cc je oba dva pozoroval. ,,Andy, tobě se líbí Purdy?", odvrátil Jake pohled od vody a koukl na Andyho. Už je to tu zase. Andy se modlil, aby na téma Ashley nepřišla řeč. Jenže to nezná kluky.
,,Doufal jsem ,že se této otázce vyhnu", vyslovil svojí myšlenku Andy.
,,Takže jo", řekl Cc . Andy se divil. Vyslovil to jako normální větu. Jako kdyby mluvil o počasí.
,Ne",odpověděl až moc zbrkle Andy.
,,Všichni tři tady dobře víme, že lžeš. A navíc to jak jsi tam na něho předtím koukal... Přestaň před náma už konečně hrát tuhle pitomou maškarádu"
,,Chrisi, al-"
,,Kurva Andy ty už mě vážně sereš! Pořád máš nějaký to svý, ale. Na tuhle spojku už kvůli tobě začínám být alergickej.UŽ mě nebaví poslouchat ty tvoje lži o tom, že se ti ten blbej Purdy nelíbí. No a kdyby se ti teda nelíbil jak ty říkáš proč jsi na něj tak pitomě čuměl? Tos mu na tom ksychtu hledal beďary?", vystartoval po něm už naštvaný Jake, který byl předtím zticha. Andy jen koukal neschopný slova. Na chvíli otevřel pusu, že už něco řekne hned na to ji opět zase zavřel. Andy sklonil hlavu. Styděl se. Styděl se za to, že mají kluci pravdu.,,No dobrá možná se mi líbí", Kluci se na něho podezíravě podívali. ,,No dobrá možná trochu víc, ale copak jsem vám to mohl říct. Neznám vás zas tak dlouho. A Cc tebe už vůbec ne takže nevím jak by jste reagovali a nevím jestli vám mohu tak plně důvěřovat bez urážky., ani já sám nevěděl, že sem gay. Popravdě ještě teď mě to dost děsí. A... A stydím se za to. Je to můj učitel, je starší. A taky jsem se bál, že, když se toto dozvíte tak o vás jako o kamarády přídu"
,,Nepřídeš neboj"
,,Jake má pravdu Andy nás se už nezbavíš!", odsouhlasil to Cc. Andy se zasmál..
,,Díky kluci"
,,Třicet", řekl Jake po chvíli.
,,Co třicet?", zeptal se Andy.
,,No, že Purdymu je třicet, ale neboj třináct let to není zas tak špatný naši sou o patnáct a maj se rádi", řekl Jake, když uviděl Andyho výraz ve tváři.
,,Mě je, ale stejně jen sedmnáct pro něj jsem stejně jen blbej tenager a především jeho žák"
,,To se, ale může brzo změnit", řekl Jake tajemně s pohledem na Cc-ho.
,,Né, že vás dva blbce něco napadne", zděsil se Andy. Když viděl v jejich tvářích tajemné úsměvy. Když bad tím Andy tak přemýšlel. Udělal vůbec dobře, že jim to řekl. Jak jim sám řekl nezná je. Andy začal pochybovat o svém přiznáním. Jenže teď už to stejně nejde vzít zpět.
,,No nic hoši já vás budu muset opustit", oznámil klukům Andy.
,,Jasně. Stejně já už taky musím. Máti se to moc líbit nebude", souhlasil s Andym Jake.
,,Tak čau zatím. Ve škole Jakeu", rozloučil se s nimi Andy a Vydal se domů. Ušel pár kroků a uvědomil si, že cestu zpět od rybníka nezná. ,,Kurva", zanadával do ticha ulice, která mu nepřišla nějak povědomá. Andy nevěděl co má dělat. Snažil se vzpomenout na cestu. Jenže nenašel žádný bod podle, kterého by mohl určit cestu zpátky domů. Andy šel stále rovně ulicí a doufal, že se najde někdo nebo něco kdo mu pomůže. Přes silnic uviděl toho starce o holi. Co ho viděl dnes ráno. Divný stařík sena něho pousmál. Andymu přejel mráz po zádech. Bylo mu nějak divně. Tohle mu připadalo divný. Pozdě večer nikde, ani živáčka a potká toho starýho dědečka. Andy přidal do kroku. Co, když je to nějaký pedofil? I, když to asi ne. Andy se otočil, ale stařec o holi nikde. rozhlédl se všude kolem sebe. Ale nic. Jen ticho. Andymu to nešlo do hlavy vždyť před chvílí tam ten starý pán stál. Ne o není možný. Andy si pokračoval dál ve své cestě. Najednou uviděl ulici. A z ní čouhal kousek jejich domů. Andy byl šťastný, že našel cestu domů. Vyšel schody odemkl si, přezul se a přešel z předsíně do kuchyně. ,,No konečně kde jsi. A víš kolik je hodin", zvolala na Andyho máma hned jak se objevil ve dveřích kuchyně ona sama seděl na židli u pracovní desky a koukala z okna.
,,Byl jsem venku z kámomešma a navíc nejsem už malý"
,,Budeš něco jíst?"
,,Ne díky, táta je doma?"
,,Jo. Dívá se v ložnici na hokej"
,,To se stal zázrak, že taky aspoň jednou je doma", nemohl si Andy odpustit.
,,No nic tak dobrou mami"
,,Dobrou"
Andy se rozloučil se svojí mámou. A šel na horu do svého pokoje se chystat ke spánku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wretched-and-divine-bvb wretched-and-divine-bvb | Web | 15. února 2014 v 10:16 | Reagovat

krásné už se těším na další díl

2 -Black Bullet- -Black Bullet- | Web | 15. února 2014 v 13:00 | Reagovat

Tohle je fakt úžasná povídka!!! Už se nemůžu dočkat pokračování ;)

3 Aydee Aydee | Web | 19. února 2014 v 15:15 | Reagovat

Wohou.....skvělí...seš talent ;) těším se na pokračování...ten vtip je super XD

4 kobra poison kobra poison | Web | 21. února 2014 v 19:49 | Reagovat

Tak tahle kapitolka se ti povedla! Sup sup dlasi dil!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama