Téma číslo 1. Roztahováky, plugya tunely do uší

10. února 2014 v 19:10 | black-veil-brides-a-devil-for-me |  Moje témata
Téma číslo 1. Roztahováky, plugy a tunely. Ano nebo ne?

Moje dnešní téma. Jsou roztahováky, plugy a tunely do uší.
Všichni určitě víme co jsou to roztahováky, plugy a tunely. Vypadá to v uchu hezky. (Teda jak pro některé, že?) Mě se to rozhodně líbí. Jenže co jejich aplikace? Určitě to musí být velmi bolestivé. Z vlastní zkušenosti vám mohu říct. Ano bolí to. Není to sice tak bolestivé jak se říká, ale přece jen to bolí. Víte byla jsem tak blbá. A poslechla tu neuvěřitelnou touhu. Šla si za svým a nikoho neposlouchala. A to byla velká chyba, ale jednu světlou stránku to přece jen má. A to je poučení. Teď, ale k tématu. Prosím vás, když už si přece jen budete dávat roztahováky tak to tam necpěte násilím. Apro jistotu dezinfikujte daný roztahovák. A je dobré si namazat ucho a špičku roztahováku, aby to lépe klouzalo. Hlavně musíte začít od tenší strany roztahováku. A musíte pěkně pomaličku, ne, že to tam budete cpát na ráz, aby jste to měli co nejrychleji za sebou. To akorát pak více bolí. Já si tam teda ještě pře roztahovákem Zkoušela jehlou na pletení. (Nedělej teto!) Tekla mi krev a tak jsem to vzdala. Jenže pokušení na sebe nedalo dlouho čekat. No a pak jsem dostala dva malinké roztahováky po domácku vyrobené. K tomu ještě jeden velký býlí. Vypadá to jako šnek. Jo a pak samotné plugy. No včera večer. Jsem se tedy dala do práce. Bolelo to, ale touha byla silnější. Za nějakou dobu jsem to měla v uchu. Celé ucho mě bolelo a pálilo. A v noci to nebylo taky dvakrát lepší. Tím jak se mi ucho roztahovalo tak to samozřejmě bolelo. Dnes mě celý den ucho bolelo. Doma jsem zjistila, že mé ucho je pěkně zhnisané. Roztahovák jsem tedy vyndala. A jak se dalo čekat. Opět mi začala téct šíleně krev. A díra je tam docela velká. Ještě teď mi pořád teče krev. A hnis? O tom raději nemluvme. A proto vám říkám dobře si rozmyslete jestli se do takových podobných věcí budete pouštět. Myslete jaké to má pak následky. Vím, že touha je většinou silnější než rozum.Podívejte se na mě. Jak jsem dopadla... Kvůli kravině mám pěkně zhnisané ucho. A tak vás všechny prosím... Dřív myslete než budete jednat... Co jsi myslíte vy o roztahovácích, plugcích a tunelech?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aydee Aydee | Web | 10. února 2014 v 22:12 | Reagovat

au...no hele..:D jednou kamarádka přinesla do školy malej roztahovák a rozhodla jsem se, že to zkusím....no a fňukala jsem tam na celou třídu a všichni na mně čuměli jak na idiota XD nakonec jsem to taky vzdala....ucho jsem měla naštěstí jenom hodně červené, ale vypadala jsem u toho dost vtipně :P máš recht....díky za radu...;) příště to tak udělám...

2 Von Monroe Von Monroe | Web | 18. února 2014 v 22:47 | Reagovat

Hele, největší blbost, rvát to tam najednou... Sama mám teď tunel 8mm a jsem spokojená. Stačí do ucha dostat čtvrtku a počkat 1-2 týdny. Pak ucho povolí a roztahovák projde snáz a sám. A pak se dá v pohodě zvětšovat.. Ale první dva jsou nejhorší (y)... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama