Co si já myslím o BVB?

4. března 2014 v 17:18 | Ashley |  úvahy
Většina lidí. Z mého okolí se mě ptá co vidím na skupině Black Veil Brides. Tak jsem se rozhodla o nich a o tom co sy myslím já o BVB napsat článek. Vlastně nahlédnete do mé mysli.


Jak to vlastně všechno začalo.

Když jsem byla hodně malá, už tehdy mě to táhlo k tvrdší hudbě. Tehdy jsem nevěděla po kom to mám, protože naši rodiče poslouchali dechovky atd. Moje sestra milovala Dadu Patrasovou, brácha písně z různý pohádek a já? U mě už od mala jela skupina KISS, Metallica, Guns n' Roses a podobně. Rodiče se hodně divili a i, když se jim to hodně příčilo tak mě nechali poslouchat takový to druh hudby. Ségra s bráchou mě nechápali. Vlastně nikdo, ale já to neřešila. Když jsem ve svých osmi letech nastoupila do první třídy. Děcka se na mě dívali velice divným pohledem, ale já to neřešila. Vždyť jim bylo teprve šest. Jenže po tom mě začali šikanovat. Trvalo to do čtvrté třídy. No, ale zpátky k Black veil Brides.

Jak jsem se k nim dostala?

Bylo mi devět let, když jsem je poznala. Naši byli s sourozenci na zahradě, a tak jsem toho využila a pustila si na youtube KISS. Pustila jsem si pár jejich písniček. Potom mě začali trochu nudit, a tak sem projížděla nabídku videi. No a pak se to stalo. (Jaká irone, že? :D) Bylo tam video, které neslo název: Black Veil Brides Knives and pens. Už ten název skupiny mi zněl velice zajímavý. Hm, Černý závoj nevěst? Nic za to nedám. Řekla jsem si a klikla a čekala na spuštění videoklipu. Netrpělivě jsem čekala. Už od začátku videa sem si byla jistá, že tenhle song bude mít něco do sebe a taky, že kurva jo! To jak Andy zpíval, ten text to jak Sandra hrála na bicí. No prostě mě dostali na plný čáře. Samozřejmě kapela vystřídala mnoho členů. Zůstal jen zpěvák. Andy Biersack. Aktuálně tvoří skupinu tito chlapy. Ashley, Cc, Jake, Andy Jinxx. Hoši mě doteď neomrzeli, myslím, že právě naopak! Stále mě překvapuji.

Co mi dali BVB?

Jejich hudba mi dala hodně. Vlastně oni sami. Ukázali mi, že i, když člověk nemůže tak vždy musí bojovat. Dali mi víru v samu sebe. Jak se říká: ,,Život je boj, ale stojí za to bojovat" Jejich texty mi pomáhají. Každý text mi dal něco jiného, Ale, když je poskládáte všechny dohromady, utvoříte celek jiného světa... Plný lásky, síly, víry a neskutečné chuti bojovat... Kdyby nebylo jich, tak bych možná nenašla touhu zpátky ke psaní a hraní na různé hudební nástroje a ke zpěvu. Díky nim sem zase popadla kytaru a své texty.

Co si o klucích z BVB myslím?

Kluci z Black Veil Brides jsou podle mé úžasné osoby. Ukazující nám, že si máme jít za svými sny a drží s námi. A je jedno jestli je to Jeremy, Christán, Andy, Ashley a nebo Jake, Jsou všichni moc úžasní a především dobrý umělci. Teď trochu odbočím od tématu.Nemám ráda ty typy holek, které si poslechnou písničku In The End a už si myslí, že jsou Největší BVB Army! A do toho ještě křičí já nevím třeba: ,,Andy!! O Andy!! A ty oči no vidíte to?!" Takových holek znám a docela dost. Jako nemyslím to špatně to, ani v největším. Jen chci říct, některým lidem, aby se probrali a koukli také na ostatní členy v kapele. Každý z nich má svoje osobní kouzlo. A já je miluji všechny stejně. To, že k Ashleymu mám blíž neznamená, že ho budu nějak povyšovat nad ostatní... Ale tak je to i v realitě. Třeba někdo si řekne: ,,Jo nebudu se s ním bavit, protože vypadá divně" Věty takového rázu nenávidím. Každému by se měla dát šance ať už vypadá jak chce. Nejdůležitější je přece vnitřní krása no ne? ,,Nesuď knihu podle obalu" To mi připomíná vzpomínáte si jak "BVB Army", začali Andyho odsuzovat, protože se přestal malovat? ,,No a co! Mě je je jedno, že se Andy nemaluje a moc nescreamuje. Posloucháme je kvůli textům a ne kvůli tomu jak vypadají Já je budu mít ráda navždy a je mi jedno jak budou vypadat. Klidně ať si Cc oholí hlavu. Pořád ho budu mít ráda. Andy tohle všechno udělal pro nás tak proč my jsme se k němu otočili zády hm?

I´m BVB Army forever!

Doufám, že vás můj článek moc nenudil. A moc se omlouvám, ale v neděli nastupuji do nemocnice takže toho ve škole musím co nejvíc stihnout. Snad ještě něco před operací napíšu a nebo, když tak potom, uvidím. Jo a mám kousek PYBNSL.
Ashley
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kobra poison kobra poison | 4. března 2014 v 17:25 | Reagovat

Hezky napsaný, se všim souhlasim :) a určitě nejsi jediná koho ty holky štvou...

2 Terr Sixx Terr Sixx | E-mail | 24. července 2014 v 18:01 | Reagovat

Přesně :D jako by si mi četla myšlenky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama