Dívka.

27. března 2014 v 13:54 | Ashley |  Jednorázovky
Abych vám pravdu řekla nevím proč jsem to napsala. Nevím co to má znamenat a je to takový zmatený. Je to příběh o jedné dívce.
Lost It All Psala jsem to a pslouchala ji
Venku pršelo, lilo jako z konve. Lidé bez deštníku pobíhali po ulicích jen, aby se dostali co nejrychleji domů. Všichni lidé míjely dívku v černé bundě s hnědými kaštanovými vlasy. Po tvářích jí tekly dva černé proužky. Vlasy se jí lepili na mokrou tvář. Nevnímala čas, nevnímala prostor, nevnímala lidi, které míjela, nevnímala vůbec nic. Nevnímala, ani kam jde. Tenisky, oblečení měla úplně promočené, ale jakoby chlad mokrého oblečení nevnímala. Jediné co vnímala byla velká bolest uvnitř ní. Vše pro co tu byla, ztratila. Všem komu důvěřovala. Jí zradili. Lidem, kterým věřila nejvíce tu nebyli, nechali ji tu samotnou, nechal ji, aby se s tím vším poprala sama, aby všem ukázala jak je silná. Ukázat, že v ní něco je,že, když chce tak dokáže cokoliv! Ale život není tak lehký jak by si dívka přála. Čím dál víc začal selhávat, čím dál víc si přála umřít, odejít pryč z tohoto světa a najít místo klidu a odpočinku. Chtěla odejít namísto kde by ji nic netížilo, kde by mohla na věky spát, snít a už se nikdy neprobudit. Jenže věděla, že tohle nemůže udělat je tu ještě několik lidí, které by svým odchodem velice ranila. Ale tito lidé ji také velice ublížili. Nejsou tu pro ni, když je potřebuje...

Ruce skláním a potichu se modlím.
Proč zrovna já, se ptám.
Masku z tváře chci dát pryč.
Ukážu všem svojí pravou tvář.
Už si nechci na nic hrát.
Nechci nikomu lhát

Dívka dál kráčela ulicemi neznámo kam. Věděla, že chce od všeho utéct, ode všech. věděla,že je zbabilé takhle utíkat. Jenom už nechtěla na všechny o kolo hrát to své divadlo jako, že je všechno v pohodě, že se nic neděje.Už nemohla nosit tu pitomou masku. Psychicky, ale i fyzicky ji to vyčerpávalo. Házet na všechny strany bezstarostné úsměvy. Tam venku to byla usměvavá, energická dívka, která ráda pomáhala ostatním, ale jakmile se někdo začínal zajímat o ni uzavřela se a téma já se vyhýbala oklikou.Venku to bylo děvče,střelené, plné života.Ale jakmile byla sama, maska by jí jako sklouzla z tváře.

Prosím kde jste někdo..
Už nemůžu.
Zachrání mě někdo.
Cítím se na všechno sama.
Prosím mocného hada...
Cítím jak pomalu padám.

Všechno své trápení řešila žiletkami a tupými noži.To co si tak moc přála nemohla mít. Chtěla zpátky ke své rodině. Nechtěla být s tou svojí macechou, která se na ni před lety vykašlala a vydělává si jako děvka. Vždyť sena ni vykašlala, tak proč ji chce zpátky, proč ji bere od rodiny, která jí zbyla, kterou na de vše miluje. A nemá ji ráda, sama jí to do očí řekla, protože je celá po otci. Prý mají stejný vztah k hudbě k stylu a je mu i podobá. To o svém otci věděla. A moc dobře věděla, že jí matka lže.

Proč mi to říkáš teď
Proč mi sakra lžeš!
Proč mi neřekneš pravdu hned.
Nestojím ti o soucit.
Nestojím ti o přetvářky.

Prosím kdy už bude konec,
Kdy skončí bolest má.
Pomalu se pouštím a padám.
Pomalu to tady vše skončím..

Tady se nebojí nikdo umřít.
Tady všichni bojují za to co chtějí.
A já se nebojím, ani bojovat, ani zemřít.

Nebojím se boje, ani smrti!
Slyšíš? Mě tak lechce neporazíš.!
Mě jen tak nic neporazí.
Já nic nevzdám.

A i, když ty chceš vidět můj pád.
Tak tě musím velice zklamat.
Protože já jen tak nic nevzdám.
Klidně se budu i prát.

Ruce skláním a potichu se modlím.
Proč zrovna já, se ptám.
Masku z tváře chci dát pryč.
Ukážu všem svojí pravou tvář.
Už si nechci na nic hrát.
Nechci nikomu lhát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aydee Aydee | Web | 27. března 2014 v 18:31 | Reagovat

Fucking awesome! Fakt boží :) :)

2 Myself Myself | E-mail | Web | 3. května 2015 v 14:42 | Reagovat

Skveleee :-333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama