PYBNSL! 7.

24. března 2014 v 19:36 | Ashley |  Pretend you but never stop loving!
Čauky mňauky. Mám tu po dlouhé době další díl. Doufám, že vás nezklamu. A vím, že to trvalo dlouho.Opravdu jsem neměla čas. A náladu taky ne to víte ta noha mě pořád bolí a dnes teda fest. Jinak tato kapitola není nic moc. Ale snaha byla. V příštích kapitolách na vás čeká překvápko.Nová postava, která nám více zamotá děj příběhu. Přeji krásné počtení. A tuhle kapitolu chci věnovat. Kobřičce Posion.Děkuji ti za rozesmání a zlepšení nálady. A také tuto kapitolu věnují všem, kteří na mě myslí a stojí při mě. Myslím na vás také.
PS: Dobrou noc až půjdete spát a hlavně nebuďte náměsíční jako my dvě s Kobrou Posion :D. a komentáře prosím. Jo s tím jak Andyho napadne Jak Jakeovi vyčistit pleť. Znám z vlastní zkušenosti. Mám vás ráda ♥

7.

Ráno se Andy probudil s pocitem štěstí, ale byl tam i strach. Jak se bude tvářit Jake a co mu bude říkat? Andy by se nejraději propadl hanbou. Bál se, že se to Ashley od Jakea nějakým způsobem dozví. Andy račí vypustil tyhle myšlenky z hlavy a šel se osprchovat. Ze skříně si vytáhl nějaké oblečení a jako každé ráno se vydal do koupelny. Poté co se osprchoval oblékl si to samé co měl na sobě včera. Namaloval se nachystal si věci dneska byla středa. Andy rychle naházel potřebné učebnice. Do batohu. Dneska měli občanku. Jakmile se vzpomněl na občanskou výchovu břicho ho strachem rozbolelo. Jak se k němu bude Ash chovat po tom incidentu, co se stal včera? Andy seběhl rychle dolů s batohem na zádech. Docela ho překvapilo, když v kuchyni u stolu našel svého otce.Jez snídaní, to u něj nebylo zvykem. ,,Čau, pozdravil ho Andy a sedl si za ním ke stolu.
,,Dobré ráno", zabrblal jeho otec s plnou pusou.
,,Dobré. Co ty tady a kde je mamka?", zeptal se Andy.
,,Musela si někam odskočit"
,,Aha", odpověděl Andy. Poté už, ani jeden z nich nepromluvil. Andy s batohem na zádech se vydal vstříc svému osudu. Kráčel si to ještě celkem potemnělou ulicí. Bylo ještě brzo ráno. Sluníčko ještě nevyšlo. Na obloze byly pouze jen malé červánky. Andy došel do školy v rekordním čase. Jen co vběhl do budovy školy letěl se rychle přezut do šatny. a potom ke své třídě.Polovina třídy na něj koukali jako kdyby byl z jiné země.Andy si jich nevšímal a odešel na svoje místo. Ještě, ani nedosedl na židli a už se k němu přiřítil Jake.
,,Tak co? Jak pak se má náš pan zamilovaný", mrkl na Andyho provokativně Jake.
,,No ty vole, že já račí nedržel hubu", prašti se Andy do čela.
,,Ale ne Andy. Právě naopak je dobře, že si se svěřil svému nejlepšímu kámošovi", tvářil se Jake velmi důležitě.
,,A co Cc?"
,,Co Chris? Ten nic je úplně v pohodě", mávl nad tím rukou Jake.
,,Víš, že dneska píšeme test, že jo", změnil Andy rychle téma. A navíc nevěděl z čeho přesně, doufal, že by mu Jake pomohl.
,,Ty vole, my něco píšem? A z čeho"
,,Z občanky, Purdy něco říkal"
,,A na co sakra", zděsil se Jake a rozhazoval při tom rukama.
,,No tak nějak jsem doufal, že mi to řekneš ty. Já tak nějak nedával v tu chvíli pozor"
,,No a co jsi dělal čuměl mu na prdel nebo co?", nadával Jake.
..Ne, nečuměl. A co jsi dělal ty hm"
..Takže čuměl.Já nic. Jen jsem trochu pařil na mobilu. Ony ty hodiny s Purdym nejsou sice špatný, ale stejně. Andy si rychle začal chystat věci.
,, No nic já se du učit. Rodiče mě jinak zabijou"
,,A kolikátou hodinu máme občanku?"
,,Třetí, před ní je ještě Matika a němčina"
,,No potěš koště!"
,,Co je?"
,,Nic já jen, že ten test projedu"
,,Nebudeš sám", uklidňoval Andyho Jake. V tu samou chvíli zazvonilo.
,,Hele už prosím tě běž ty chytrolíne"
,,Okey" řekl Jake a šel si sednout na své místo. Andy seděl v lavici a čekal až dojde jejich učitelka matematiky.Jen co došla dala žákům několik příkladů na vypočítání. Andymu se hodina neskutečné vlekla. V němčině se Andy snažil dávat pozor, ale čím víc se blížila hodina občanské výchovy tím víc byl nervóznější. Nakonec zazvonilo na přestávku a Andy se spolu s ostatními přesunul do své třídy. ,,Hele kámo jsi nějakej zlenej, neměl by si být spíš červenj?", zeptal se ho Jake po cestě do třídy.
,,To nic jsem v pohodě, proč zrovna červenej?"
,,Já jen, že teď je hodina s Purdym", uchechtl se Jakea drcl Andyho do ramene. V Andym to začínalo trochu bublat.
,,Ty si nedáš pokoj co?"
,,Ne nedám jelikož mě to baví"
,,Mě taky bude bavit až ti ten tvůj ksicht strčím do dřezu po umytí nádobí ta voda ti moc pomůže, potřebuješ trochu vyčistit pleť"
,,Vidíš jaký máš nápady, když seš naštvanej. Myslím, že tě budu srát častěji, nejsi potom takový suchar", zasmál se Jake. Já ho snad zabiju. Myslím, že většího blba jsem ještě neviděl. A to jich teda znám, to byla Andyho jediná myšlenka.
,,Kdo je u tebe suchar ty keksy"
,,No a ty jsi zase sexy jak dva keksy"
,,Pane bože nechme této pitomé konverzace, vypadáme jako dva totálně zamilovaní blbci", skončil tuhle nesmyslnou debatu Andy.
,,Jo to je fakt, ale i, když nad tím tak uvažuju tak ty vlastně seš zamilovanej do jednoho blba" toto račí nechal Andy bez komentáře.
,,Hele nechceš jít potom ven, klidně vem i Cc-ho", změnil téma Andy.
,,Dobrý nápad, stejně nemám co dělat tak co", souhlasil Jake. Kluci došli do třídy nachystali si věci.
,,Jo potom ti dám moje číslo"
,,Ok", zazvonilo na hodinu a Andy a Jake si sedli na svá místa.
,,Užij si hodinu, amore", řekl ještě s úšklebkem Jake, ale to už vcházel do třídy Jejich učitel.
Všichni si jak na povel stoupli. ,,Dobrý den, posaďte se prosím", přivítal se s žáky učitel. Při sedání na židli se Jake obrátil na Andyho a mrkl na něj. Andy mu věnoval úšklebek.
,,Jakeu, komu pak říkáte amor", zeptal se Ashley a do toho se pochechtával. Přišlo mu to vtipné, ale ne jen jemu, i třída se uculovala.
,,Co já?"
,,Já jen. že dáváš opravdu originální přezdívky" Andy se praštil rukou do čela.
,,Jo to opravdu má"
,,Co Andy", zeptal se Ash.
,,Nic"
,,Dobrá tedy, necháme téhle konverzace a vrhneme na mojí oblíbenou část. Všechno do lavic na stole zůstane jen propiska.
,,A kruci", zamumla jedna dívka s hnědými vlasy.
Ano přesně tak Meggie,Čeká nás test. Nikdo nebude od nikoho opisovat. myslím si, že už jste dost velcí na to abych vás na upozorňoval, že pane Pittsi?" Jake si něco zamumlal pod vousy Ashley rozdával papíry. ,,Ale víte, že je to nefér, protože mi o tom testu nevěděli"
,,O testu nemusíte vědět, měli byste být připraveni z hodiny na hodinu a tady se o tom přesvědčím. Jestli se důkladně připravujte na hodinu" Ashley rozdal všechny testy a poslední podal Andymu. ,,Snaž se", usmál se na něj Ash. A sedl si za svůj stůl. A pozoroval třídu, která koukala na papír a na otázky. Jako by je nikdy neviděli. Andy jen zatrápeně koukal na papír. ,,Na stropě odpovědi nenajdeš Jeremy", černovlasý kluk odvrátil zrak od stropu k papíru. Andy se stále díval na svůj čistý papír. Věděl, že tohle projel. Kdyby se aspoň učil. Otec ho zabije tím si byl jistý.
,,No tak pracujte, nemáte na to celou hodinu" Ashley se díval na zatrápeného Andyho. Jak se drbe na hlavě a marně se snaží dojít na odpovědi. Bylo mu ho líto. Ten je roztomilý, když si neví rady Ashley na co to zase myslíš vždyť je to tvůj student a ty jeho učitel proboha. Ashley nemohl dostat Andyho z hlavy. Dokonce se jednou přistihl jak si kreslí Andyho tvář na papír. Nemohl zapomenout na jeho krásné modré oči, na jeho tvář. Nemohl přestat myslet na Andyho samotného. Nechtěl si to připustit. Ale moc dobře věděl, že tomuhle neuteče. Srdci neporučí. A lásce se utéct, ani zabránit nedá.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kobra Poison Kobra Poison | Web | 24. března 2014 v 19:55 | Reagovat

sexy jak dva keksy
na stropě odpovědi nenajdete jerremy
:D ty mě dostáváš zlato :D vážně se ti to moc povedlo! píšeš čím dál tím líp! jo a děkuju za věnování :))

2 Ashley Ashley | E-mail | Web | 24. března 2014 v 20:11 | Reagovat

[1]: Děkuji zasloužíš si to. Nemyslela jsem díky tobě nemyslela na tu nohu.

3 Black Bullet Black Bullet | E-mail | Web | 24. března 2014 v 20:15 | Reagovat

Jeee to je úžasný! Ty píšeš prostě perfektně ;) Už se nemůžu dočkat dalšího dílu :D

4 Aydee Aydee | Web | 24. března 2014 v 20:23 | Reagovat

Už se nám chytá :D :D hehe....doufám, že napíšeš nějakou odvážnou scénku, protože po nich kurva slintám....som debil...viem...prostě super!! sakra se těším na další díl ;) ;)

5 Kobra Poison Kobra Poison | Web | 24. března 2014 v 20:25 | Reagovat

[2]: nemáš vůbec zač pokec s tebou je vážně super :)

6 Ashley Ashley | E-mail | Web | 24. března 2014 v 20:35 | Reagovat

Holky. To víte, že bude odvážná scénka. Já jsem totiž strašný uchyl. Takže se můžete těšit na takové scénky (Kobřička ví, že jak jsem uchylná, pelikán :DD)

7 Kobra Poison Kobra Poison | Web | 24. března 2014 v 20:43 | Reagovat

[6]: no jistě :D děkuju bohu že jsme na tý biologii neprobírali i čmeláky a delfínky :D

8 Aydee Aydee | Web | 24. března 2014 v 20:54 | Reagovat

[6]: Ty taky??? :D Mám tě moc ráda....

9 wretched-and-divine-bvb wretched-and-divine-bvb | Web | 27. března 2014 v 18:46 | Reagovat

to je roztomilí :3 krásný to je

10 #Heather# #Heather# | 17. srpna 2014 v 1:43 | Reagovat

Faaaaaaakt suprrr :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama